Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem akartam szidni az anyóst. Semmi ilyen célom nem volt ezzel pont hogy megérteni akarom.
2021. ápr. 3. 12:08
 32/88 anonim ***** válasza:
80%
mi vele a baj?
2021. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
82%
Mert a gyereke, és valószínűleg ez a beceneve már gyerekkora óta. Mit kell ezen problémázni. Nem f@tyikének hívja, akkor megérteném a problémádat.
2021. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
82%

Én nem olvastam a kérdéseid. 23-as voltam. De egy két válaszodat olvasva neked nem a becenevekkel van problémád, hanem az anyósoddal.


De ha anyósoddal van problémád, akkor beszélned kéne vele, és nem ugyanazt csinálni mint a gyk népe akik ismeretlenül, hol ilyen hol olyan véleményt írnak mivel anonim oldal így honnan tudnák, hogy mely kérdések tartoznak össze.


Vannak már alapból felismert kérdések amelyeknél anekdota nevek szállnak, mint pl. D-kosár és 44f.

2021. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
89%

Most őszintén Kérdező!

Párkapcsolatban élő nőként neked így nagyszombat délelőtt, órák óta, és ebédidőben az a legnagyobb gondod, hogy az anyós hogy becézi a saját fiát?

Nem mondom, hogy takaríts, meg főzzél, de legalábbis segíts be ebben a pasinak, vagy csak szimplán töltsd vele az időt, azzal talán a kapcsolatotokért is teszel valamit!

2021. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
92%
Mégis honnan a francból kéne tudnunk, hogy te ANONIM módon miről írtál ki kérdést?! De még ha névvel, akkor is bocsánat, hogy - veled ellentétben - nem itt éljük az életünket, nem emlékszünk a rinyálásodra. Ami mellesleg ki tudja, igaz-e, mert te itt egyértelműen elkezdted átirogatni az egész sztorit, hátha neked adunk igazat, mert nem tetszett, hogy nem kezdtük el azonnal szidni az anyósodat, mert a saját gyerekét nem úgy becézi, ahogy neked tetszik. Úgyhogy muszáj adagolni némi kamu infót (mert nem fogod velem megetetni, hogy ilyen kaliberű problémákat nem tartasz fontosnak megemlíteni, csak a beceneveken rugózol). Ja és te itt nem fogod megszabni, hogy “ki kérdezett”, mert ez itt egy olyan fórum, ahol BÁRKI hozzászólhat a kérdésedhez. Ennyi. Vegyél vissza a pofádból, mert egy nagy büdös senki vagy, nem az oldal tulajdonosa.
2021. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

Utolsó!


A pasi nem él velem mert külföldön dolgozik. Egyedül lakok és reggel 6kor már kitakarítottam és mostam és főztem is

2021. ápr. 3. 12:39
 38/88 A kérdező kommentje:

Na most rugózzunk azon h nem tudjátok ki milyen kérdést ír ki...


Nem is kell nem is ez a lényeg.. megint megyünk egy másik irányba.



A " vádakra" válaszolva hoztam fel a ház eladást ezt meg azt


Ugyanez h nem nem tudjátok h nem is élünk egy darabig együtt de ez sztem nem is fontos a kérdést nézve.

2021. ápr. 3. 12:41
 39/88 A kérdező kommentje:

36os


Pofád max neked van... Meg tudod a lovaknak

Én senkivel sem beszéltem csúnyán, nem engedtem meg ilyen stílust mint itt egyesek... Mellesleg lepontozva és jelentve.

2021. ápr. 3. 12:42
 40/88 anonim ***** válasza:
91%
Huszonéve nem lakok a szüleimmel, de anyukám még mindig kisfiának hív ha beszélünk. Na és?
2021. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!