Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyós " mókuska" és " kicsimne...

Anyós " mókuska" és " kicsimnek" hívja a 30 éves fiát?

Figyelt kérdés
Mire jó ez, hogy egy felnőtt férfit ennyire babusgatva hív valaki?

2021. ápr. 3. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
64%

Én emlékszem a kérdésedre kérdező! És ha tényleg az volt az a kérdés, azt hiszem ahhoz írtam, hogy onnan menekülj! Remélem nem adtad el a házadat, hogy anyós meg a pici fia a te pénzedből építkezhessenek...

Az pedig, hogy így szólítja, magában nem lenne gond,de mivel a másik kérdésed alapján tudom az előzményeket, így meg értem, hogy neked ez nem tetszik.

Ha megtalálom, belinkelem a kérdést.

2021. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
11%

#16

"Drága Életem, Szépségem, Virágszálam, Kicsi Tündérem, stb"


Beb***na ha anyósom így hivna

2021. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
71%

73!

Lehet, hogy a 16-os menye nem egy trágár trampli?

2021. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
28%
74, nekem volt kolléganőm hívott mindenkit így a melóhelyen, -közben meg elmondta a háta mögött mindennek az illetőt. Erre szoktam mondani hogy gyanúsan tömény .
2021. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
74%

#75

Egy családban elhangzó becézgetést, hogy lehet egy idegenhez hasonlítani?

Ha anyád mondana neked ilyeneket, akkor is így gondolnád?

Tudom, hogy itt ez elképzelhetetlen, mert ez a hely a beteg kapcsolatok tárháza, de vannak családok, ahol az anyós lányaként szereti a menyét, az meg anyjaként az anyóst, vagy még jobban.

2021. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
91%

32 vagyok, már rég különélek (5 éve külföldön a vőlegényemmel), mégis, amikor találkozok apával, mókuskámnak, drágámnak, "gyerek"-nek hív.


Mert a gyereke vagyok, hiába felnőtt, önálló nő. Semmi probléma nincsen ezzel.

2021. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
35%

76, hát nekem sok lenne anyóstól en ilyen vagyok. Anyam más mert az anyam, bar akkor is tulzasnak érzem.

Nekem túl tömény, en csak annyit írtam. Nyilvan van akinek nem. De ugy gondolom ha már családról beszelünk lehet a másikhoz igazodni.

2021. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
89%
Engem "drága kis babócacsimotának szoktak" pedig 39 éves vagyok. Na!?
2021. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, a kérdésre kaptál már egy csomó választ. Hogy a szülőnek 60 évesen is a gyereke lesz, nincs benne senni extra, hogy anyuka becézi a fiát, akárhány éves.

Ebből te mindennek lehordod a válaszolókat...sötét vagy, mint az éjszaka, és tahó is.

2021. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!