Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan szól rám anyám ilyen...

Jogosan szól rám anyám ilyen miatt vagy pedig semmi köze ehhez?

Figyelt kérdés

A téma a csúnyabeszéd. Ritkán találkozunk anyámmal, úgy 2 havonta kb. Most ünnepek miatt volt egy kissebb összejövetel. Nem szoktam káromkodni, csak csúnyán beszélek és nem minden második szavam csúnya szó, de azért olykor előfordul.

Anyám ilyenkor rámkiabál, szó szerint kiabál, hogy ne beszéljek így. A helyzet az, hogy 29 éves vagyok, és szerintem semmi köze ahhoz, hogy beszélek.

Kisgyerek nincs a közelben, semmi ilyen. Egyszerűen csak nem szereti.


Tegnap már szóltam neki, hogy most már fejezze be az okítást, mert az nem az ő dolga, hogy hogyan beszélek. Mit gondoltok, jogosan szól ilyenkor?



2021. ápr. 6. 14:43
 91/137 anonim ***** válasza:
18%
#90: Látom tartalmi reagálásra megint nem futotta, és te akarsz érdemi vitát. Vitázni csak azzal lehet akinek több az IQja mint a foga, de látszik hogy te nem ilyen vagy.
2021. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/137 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek veled, 91! :)
2021. ápr. 6. 17:27
 93/137 anonim ***** válasza:
20%
Örülök hogy van önkritikád, kedves kérdező.
2021. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/137 anonim ***** válasza:
84%
Hát, az biztos, hogy neked nincs, 93. 😂
2021. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/137 anonim ***** válasza:
13%
#94: Miért is?
2021. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/137 anonim ***** válasza:
88%
Úú, hát hozzá kell szólnom ehhez. Komolyan, ti úgy csináltok, mintha soha egy csúnya szó nem hagyná el a szátokat! A magyar lakosság több, mint felének a bzdmeg a kötőszava! Olyan képmutatóak vagytok, nem szakad rátok az ég? Én is utálom, ha valakinek minden második szava a bmeg, meg a g*ci, de gondolom a kérdezőnél nem ez áll fenn. "Olykor előfordul", idézem. Az a baj a magyar emberrel, hogy mocskos képmutató és majd ide is jön nyomni a piros karikát, miszerint a válasz nem hasznos, mert tudja, hogy igazam van. XD
2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/137 anonim ***** válasza:
13%

így egészen más.


Persze, miután nem volt nagyon mellette senki, kellett némi hazug körítés az eleve hazug maszlag mellé.

2021. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/137 A kérdező kommentje:
Most aztán jól megmondtad, 97. :D
2021. ápr. 6. 18:42
 99/137 Savlekotő ***** válasza:
89%
Kapcsolat megszakít fellélegzés.
2021. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/137 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem valami szép ha egy nő káromkodik:( Inkább hagyd abba
2021. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!