Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Miért ilyen kegyetlenek a szülők?

Figyelt kérdés

Több mint két éve járok egy fiúval, már volt szex is

Sajnos elmondtam szülőknek bűntudat miatt, amit már nagyon bánok (katolikusok vagyunk, én és a családom, barátom családja ateista)

És most tiltják a szexet, és mondom nekik hogy már efelől saját döntésem van, akkor is a vallást hozzák fel, a 7. parancsot a tízparancsolatból, és hogy tisztán éljek, máshogy szerezzünk egymásnak örömet, és hogy rossz hogy ehhez a közeghez csatlakoztam, ezeket mondják nekem

Már nem bírom nem vagyok jól lelkileg, és ezt a szülők nem is tudják, mikor velük vagyok stílust változtatok



2021. ápr. 10. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
93%

A szemléletüket nem fogod tudni megváltoztatni, de én a helyedben nem hagynám magam. A te életed, a te döntéseid, nem a középkorban élünk már, a szex teljesen elfogadott dolog, főleg ha már 2 éve együtt vagytok..

Nem tilthatnak el, nem vagy már kisgyerek azért.

2021. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 A kérdező kommentje:

Mikor először megtudták majdnem eltiltottak tőle és másik suliba íratatak volna, ekkor még 17 éves voltam

Még nem akarunk gyereket, az majd később,

2021. ápr. 10. 21:02
 13/114 A kérdező kommentje:

10-es

nem akarok gyereket még, még az se biztos hogy együtt maradunk, bár remélem hogy marad ő

2021. ápr. 10. 21:03
 14/114 anonim ***** válasza:
88%

Én katolikus vagyok és komolyan hiszek Istenben meg Jézus tanításaiban meg a Bibliát is olvastam már, de ha mondhatok ilyet, szerintem nem az a probléma, amit csinálsz, hanem az lenne a probléma, ha például minden héten másik fiúval szexelnél, meg bedrogozott-berúgott állapotban, vagy józan lennél, de megcsalnád a párod.

De ez csak az én véleményem.


Nekem is van párom, de szerintem ha amúgy valaki szereti a párját és nem csinálja azokat, amiket fent írtam, akkor én szerintem a vallás szempontjából sincs baj ezzel. (Nem vagyok pap, próféta meg apáca meg angyal meg semmi ilyesmi, én csak leírtam a véleményem, remélem nem baj.)


Amúgy meg azért ne vegyünk már minden vallásos embert egy kalap alá! Meg amúgy egyetlen dolog miatt meg 1-2 ember miatt vagy vitát kiváltó téma miatt nem kell a vallásra fújni.

2021. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első, neki a második vagyok, ő már csinálta előttem másik lánnyal
2021. ápr. 10. 21:09
 16/114 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondd el nekik. Ez a legegyszerűbb.
2021. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már tudják
2021. ápr. 10. 21:22
 18/114 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben lehet, hogy egy pap véleményét is kikérném erről. Lehet, hogy neked adna igazat és ha így lenne, akkor beszélhetne a szüleiddel, és lehet, hogy békén hagynának.
2021. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 A kérdező kommentje:
De nem tudom ki lenne jó papnak akivel erről tudnék beszélni
2021. ápr. 10. 21:39
 20/114 anonim ***** válasza:
25%
Ha esetleg a helyi templomba el tudsz menni és ott felkeresed, akkor akár ott. Vagy esetleg az interneten keresni valakit. De személyesen jobb lenne.
2021. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!