Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 A kérdező kommentje:

89

Nem,miert lennenk?

90

Te meg inkabb nem mondom meg mi, mert lehet hogy nem esne jol, de bizonyos allat nemiszervevel van osszefuggesben.

2021. ápr. 11. 22:48
 92/98 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztő vagy, kérdező....


A felnőtt gyerekedet inkább elmarod a családból, de nehogy valami rendkívüli kapcsolata legyen... Mert még megszólnak titeket, vagy miért...????


Rögtön tagadd is ki az örökségből, így szokták a hozzád hasonló Rabenvater-ek....

2021. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
100%
Úgy viselkedsz, mint egy szektás családfő, azért.
2021. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 A kérdező kommentje:
Ez van.
2021. ápr. 11. 23:07
 95/98 anonim ***** válasza:
100%

Drága férjecském,


már régesrég tudom a dolgot, fölösleges itt nyilvános felületen levezetni a feszkódat. Ne terjessz rólam hülyeségeket - teljesen normálisan el tudom fogadni, hogy a fiunk most ebben a korszakban így választott. Majd elmúlik, és továbblép. Ne hergeld magadat tovább!


szerető feleséged.


:-D

2021. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:

95

Nagyon poenos vagy. Mashova menj szorakozni

2021. ápr. 12. 10:09
 97/98 anonim ***** válasza:
88%
És fogadjunk h fidesz szavazó a kérdező :D
2021. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 A kérdező kommentje:
Abszolut semmilyen szavazo nem vagyok, de ha jarnek is szavazni, akkor sem a tolvaj fideszre szavaznek
2021. ápr. 13. 17:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!