Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 51/98 anonim ***** válasza:
98%

Csókolom! Ezt tetszett írni a kérdés végén:

"Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok."


Ez nekem teljesen a maga által gyereknevelési tanács kategóriájába eső témának tűnik.


Azt menet közben tetszett eldönteni valamikor az éjjel, hogy inkább a nővel fog beszélni.


Értjük, hogy itt mindenki hülye, csak maga a helikopter, és fölösleges bármit is írni, mondani vagy javasolni, meg bármilyen egyéb nézőpontot mutatni, mert magánál megállt az idő 1940 körül: látjuk, értjük, sajnáljuk, ezzel együtt ez legyen a legnagyobb baj, hogy a válaszolók 200%-a a fiát sajnálja.

Mi túléljük, a maguk családja nem biztos.

További mesés boldogságot kívánok a tökéletes életükhöz.

2021. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
78%
Kamu... gumicsont! 😂😂😂
2021. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:

Milyen helikopterek?

Milyen 1940? Csak 1940ben nem volt elfogadott hogy 20+ ev korkuldonbseggel raadasul a no javara kapcsolata legyen valakinek??normalis helyeken ez ma sem elfogadott.

2021. ápr. 11. 13:00
 54/98 anonim ***** válasza:
92%
Normális helyeken az ember örül annak, ha a gyereke boldog. De mondom, normális helyeken. A te erkölcsös nézeteid és a látszat mintacsaládod nem az.
2021. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
90%
Te beszélsz normális helyekről? Mint látod az emberek nem a te közegedet tekintik normális helynek! Az a normális szerinted, ha egy szülő mások véleményét előbbre valónak tartja mint a saját gyerekét? Aki mások életével foglalkozik és beszól érte te annak a véleményére adsz? Bár igen, hiszen ugyanolyan mint te!
2021. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 A kérdező kommentje:

54

Tehat orul ha a gyerek boldog... Lattam nagyon boldog gyereket aki lopasbol elt es imadta hogy nem kell megdolgozzon a penzert. Lattam boldog gyereket aki fuvel - faval megcsalta a feleseget es elhagyta a csaladjat egy ido utan mert boldog akart lenni. Es orultek ezeknek a szulei? Nem. En sem vagyok boldog hogy a fiam egy hozza nem illo kozepkoru r'bancal.


55

Kit erdekel hogy az emberek mit tartanak normalis kozegnek? Kit erdekel az emberek velemenye? En tudom a magamet, az emberek meg a sajat bajukat. Viszont le merem fogadni hogy 80 szazaleka az itteni szajhosoknek ugyanugy el lenne keseredve mint en ha a gyermeke (raadasul a fia) egy anyja korabeli novel kavarna.

2021. ápr. 11. 15:19
 57/98 anonim ***** válasza:
84%
Jó ez kamu vagy krónikus eset... Xddd
2021. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%

Először még az egész család belehal a szégyenbe utána már "kit érdekel más ember véleménye?"

Nagyon szórakoztató

Troll

2021. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
93%

A fiad nem lopásból él és nem csal meg senkit. Csak van egy kapcsolata. Ha nem lenne boldog benne, akkor valószínűleg megszüntetné a kapcsolatot.


Normális ember, amilyennek szeretnéd láttatni magad, viszont nem r.bancoz le olyan nőket, akiket nem is ismer.


Méghogy nem érdekel mások véleménye. Süt belőled, hogy a külvilágnak élsz, nekik akarod a tökéletes család képét vetíteni.

2021. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 A kérdező kommentje:

58

Csak masok elott lehet szegyenkezni? Vagy ti elsosorban masoknak feleltek meg, nem sajat magatoknak?

Mi szegyenkezunk emiatt, a csalad. Az nem erdkel hogy Mari neni a kozertbol mit gondol vagy Pista a szomszed. De a csaladunk nem birja el azt a szegyent, sosem volt ilyen a csaladban.


59

Hogy ne ismernem? A felesegemmel dolgozott 10 evig. Tegezo viszonyban vagyok vele. Es igen, egy rohadt r'banc aki fiatal sracokat haloz be.

Nem elek a kulvilagban. En erkolcsosen elek a csaladommal egyutt. Ez van. Mi ilyenek vagyunk

2021. ápr. 11. 17:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!