Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 61/98 lizzi77 ***** válasza:
80%
Ad egy:20 évesen már hiába is próbálnád nevelni a fiad, az a vonat már rég elment. Ad 2:kik vagytok ti, a Rotschildék,hogy bekerülne az újságba,vagy mi? Ad 3:a fiad tapasztalatokat szerez. Gondolj csak vissza a 20 éves önmagadra,te mit nem adtál volna érte, ha megdönthetted volna a szomszéd hetyke mellű asszonykáját, vagy valamelyik csinosabb tanárnődet??? Úgyhogy nem kell itt a Hattyú halálát eljátszani, sokkal jobb ez, mintha a tapasztalatlansága miatt fel csinálna valami csitrit, aztán jól elcseszné vele az egész család, meg a saját életét is.
2021. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:

Nem masok szajatol felek, az nem erdkel. Minket a csaladot bantja a dolog.

Nem dontogettem 20 evesen majdnem 50 eves noket.

2021. ápr. 11. 17:41
 63/98 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 5 évvel lenne idősebb akkor is "tiltanád?"
2021. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
100%

62-re:

Sőt a te apád talán a nászéjszakáján volt először a feleségével, és előtte soha senkivel.

Vedd észre, hogy te sem olyan életet éltél, mint a te szüleid generációja.

A fiad kapcsolatát is eszerint nézd.

2021. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:
63: nem, az 5 ev azert nem annyira sok. De az hogy a no az anyja lehetne az bizony nagyon sok. Amikor a fiam szuletett, a no mar ferjhez volt menve (aztan elvalt). Es ez nem normalis szerintem
2021. ápr. 11. 20:18
 66/98 A kérdező kommentje:

64

De most sem elfogadott hogy gyakorlatilag kozepkoru nokkel legyen valaki aki alig lett felnott. A no rohamosan kozeledik a nyugdijhoz a fiam meg meg csak nem is dolgozik. A no valamikor a hetvenes evekben szuletett a fiam pedig 2001-ben. Ez abszolut nem elfogadott ma sem

2021. ápr. 11. 20:21
 67/98 anonim ***** válasza:
83%
Jólvan szerinted nem normális, akkor te ne szedj fel idősebb nőket, és akadj le a fiadról.
2021. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 A kérdező kommentje:

Miert, hol normalis ez? Neked talan a feleseged anyad osztalytarsa volt? Vagy anyad annyi idos volt mint az apai nagyanyad? Ha vegigmesz az utcan akkor jarokeretes neniket latsz kezen fogva 30asokkal vagy 40eseket tinikkel? Ez sehol nem elfogadott es nem normalis. Es nem kivanom3hogy ilyen helyzetbe kerulj mert akkor leszallnal a magas lorol es aterezned ezt a borszaszto helyzetet.


'akkor te ne szedj fel idősebb nőket' ezt meg nem ertem. En nem szedek fel senkit

2021. ápr. 11. 20:43
 69/98 anonim ***** válasza:
86%
Istenem xd
2021. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A kérdező kommentje:
Mi istenem? Nincs igazam? Egy egeszseges ferfi fiatalabb not szeretne (lasd az osszes penzes nagykutya gyermeke korabeli noket szed fel vensegere, no nem mintha ezzel egyetertenek erkolcsileg de normalisabb minthogy egy kozepkoru novel kezdj amikor a fenekeden a tojashej
2021. ápr. 11. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!