Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 11/98 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, a fiad húsz éves, szerinted tényleg van beleszólásod, hogy kivel találkozik? Amúgy meg ne féltsd annyira, ez a kapcsolat a szexről szól, mindketten boldogok benne, nincs baj. Ha meg értelmesen nevelted, akkor tudja jól, hogy gumit kell húznia, különben fizetheti a gyerektartást.
2021. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 A kérdező kommentje:

9

Hat az en penzemen biztos nem fog olyasmit csinalni amit ellenzék. Nem engedem hogy erre a nore koltse es tonkretegye a csaladunkat es a csalad becsuletet.

2021. ápr. 10. 23:35
 13/98 A kérdező kommentje:

11

Igen,van. Nem akarom hogy fejjel nekimenjen a falnak. Ez nem korfuggo. 20 ev mulva is a fiam lesz es en az apja.

2021. ápr. 10. 23:36
 14/98 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondd meg neki, hogy dolgozzon és ne adj neki pénzt, amit a nőre költhet. 20 év múlva is a fiad lesz, 20 év múlva is elmondhatod a véleményed, csak vigyázz, hogy addig nehogy elmard magadtól! Komolyan minek teszed fel a kérdést, ha az összes válaszadó nagyjából ugyanazt mondja, de te kiosztod őket, és el se gondolkodsz, hogy talán igaz lehet?
2021. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
93%
12-es, azért egyértelmű nekünk is és biztos nekik is, hogy egy húszéves fiú és egy negyvenes nő kapcsolatában a nőnek van pénze. A fiad max. csokit vesz neki vagy virágot. (Meg persze óvszert.)
2021. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én kb. veled egy korosztály vagyok, habár a gyerekeim jóval fiatalabbak.

És nem tartom szerencsésnek a hozzáállásotokat.

A fiad felnőtt ember. Jár valakivel, aki nem bűnöző, nem kábítószeres, nem prostituált. Nem írtad azt sem, hogy férjezett lenne. Egyszerűen csak egy tisztességesen dolgozó nő.

Lehet, hogy az a nő tényleg csak játszik vele. És? Az élethez hozzátartoznak a szerelmi csalódások is. Amúgy, mit gondolsz, egy vele egyidős nő nem játszhat az érzelmeivel? Nem verheti át? Jaj, dehogynem!

Ha szerelmi csalódás éri, akkor majd maga alatt lesz, aztán túlteszi magát rajta. És leszűri belőle a tapasztalatokat.

Ha nagy cirkuszt csináltok vele emiatt, akkor simán odaköltözik a nőhöz. És onnantól örülhettek, ha fölveszi a telefont, ha hívjátok. Ugye ezt nem akarod?


Szerintem ne szólj a feleségednek. És a gyereknek se mondj többet semmit. Várd ki, hogy alakul. Kicsi az esély, hogy ebből tartós kapcsolat legyen, de ha az lesz, akkor fogadd el. De dönthettél annak idején a magad párkapcsolatáról, most pedig a fiadat engedd, hogy döntsön a sajátjáról.

2021. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
87%

K..vaelet, hogy te nem a ferj vagy, hanem a feleseg, es megtudtad hogy a fiacskad az kolleganodet d*gja... Az irasod annyira egyertelmuen noi, hogy nehezen tudnal meggyozni az ellenkezojerol.


Mellesleg pont nulla beleszolasod van...

2021. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 A kérdező kommentje:

14:

En mar nem fogok megvaltozni es nem erdekel a mai nagy liberalis felfogas a gyereknevelesrol. Amugy meg a kerdes az volt hogy tanacsot adjanak, nem pedig az hogy hogy viszonyulnak a fiamhoz.


-Ha nagy cirkuszt csináltok vele emiatt, akkor simán odaköltözik a nőhöz. És onnantól örülhettek, ha fölveszi a telefont, ha hívjátok. Ugye ezt nem akarod?-


En nem akarom de ha o igen, akkor allok elebe. Engem ugyan nem fog ezzel zsarolni a tulajdon fiam.


Azt biztos nem fogom engedni hogy ezzel a novel legyen. Az anyja lehetne.


17:

Mi van? A felesegem kolleganojerol van szo.

Ferfi vagyok, de lenyegtelen hogy mit gondolsz meg az is hogy milyen nemu vagyok. Itt a fiamrol van szo es arrol hogy epp elcseszi a fiatalkorat egy menopauza kuszoben allo r'bancert

2021. ápr. 11. 00:02
 19/98 anonim ***** válasza:
94%
Az Isten mentsen meg mindenkit az ilyen idióta szülőktől. Erre nem is tudok mást mondani, minthogy sok boldogságot kívánok a fiadnak, és hogy mielőbb csukja be a "te házad" ajtaját maga mögött, soha vissza se nézzen, te meg kapj agyvérzést. A pénzedet meg dugd fel magadnak. Te akartál gyereket, nem ő akart megszületni, kötelességed ellátni őt, de ez nem azt jelenti, hogy a tulajdonod. Ráadásul felnőtt ember. Azt csinál, amit akar.
2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
90%

Te, figyelj, mondok valami nagyon csúnyát.

Ez a fiatalember valószínűleg azért jár egy anyja-korú nővel, mert komplexusai vannak.

Nem kapta meg tőletek azt a szeretetet, elfogadást, amit kellett volna. Ez ordít eddigi kommentjeidből. Az külön árulkodó jel, hogy a feleségednek el se merted eddig ezt mondani, mert akkor még nagyobb balhé lenne. Szóval emiatt fiatoknak olyan partnerkapcsolata lett, amiben ő kvázi gyerek a partnere mellett. A másik meg nyilván anyáskodó hajlamú, így találtak egymásra.

Ha netán ez a kapcsolata szakítással végződik, esélyes, hogy a következő partnere is ehhez a korosztályhoz fog tartozni.

2021. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!