Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 21/98 A kérdező kommentje:

19 és 20

Koszonom a jo szavakat. Biztos anyatokat is lekretenezitek meg ilyenek. Nem megyek sehova tanulmányozni, a kretenek nem szoktak.

2021. ápr. 11. 00:18
 22/98 A kérdező kommentje:

21:


Miert vagyok idiota? Mint minden szulo, feltem a gyermekem es tudom mi mindennek van kiteve illetve hogy milyen rossz amit csinal.

Jaj tehat nalatok kotelesseg penzelni. Ha drogozni akar, ha cigizni akar, ha inni akar, ha anyja korabeli nokkel akar flangalni, ha epp leepiti a fiatalkorat akkor nalatok azt szo nelkul szponzoralja valaki? Lehet. Nalunk nem.


22:


A felesegem belehalna a szegyenbe. O ugyanis rendkivul erkolcsos es sosem tudna lenyelni hogy ezt megtette a fia.

2021. ápr. 11. 00:22
 23/98 anonim ***** válasza:
92%

Nem a tulajdonod. Nincs beleszólásotok a nemi életébe. Abba sem, hogy van-e, abba pedig főleg nem, hogy kivel.

Mi lenne, ha meleg volna? Rituálisan feláldoznád az erkölcs oltárán? Az erkölcsös feleségednek meg azt mondanád, hogy eltűnt, és mennétek kerestetni a rendőrséggel?


Nézd: elmondhatod neki, hogy a te értékrendedbe nem fér bele az sem, hogy tőle egy nappal idősebb nőhöz legyen köze, az meg végképp bűn, hogy 10+ évvel több, ráadásul még ismeritek is. Tehát amennyiben folytatni kìvánja a viszonyt, legyen szíves és költözzön el.

Majd találkoztok ünnepekkor, vagy néha véletlenül bevásárlás közben, hisz ami sok az sok.


Ha neked ez megér ennyit...valószínűleg mindenki jobban is jár így.

2021. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy pénzeled, a te döntésed. Mondhatnád neki azt is, hogy menjen el dolgozni és fizesse az egyetemet maga. De ha már úgy döntöttél, hogy fizeted neki, akkor ne hánytorgasd fel.

20 évesen már nem foghatod a kezét, el tudja dönteni, hogy mi a jó neki. De még mindig nem értem, hogy mi a baj egy 45 éves nővel. Mert a szavaidból azt veszem ki, hogy a korával van a baj, és nem mondjuk azzal, hogy házas lenne. De ha az lenne, se lenne hozzá közöd.

Attól, hogy az anyja lehetne, még szeretheti a fiadat. Ha meg csak szex van köztük, abban se találok semmi kivetnivalót, ha mindkettőnek jólesik.

2021. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
88%
Huh ez nagyon gáz félsz az asszonytól, vagy esetleg irigykedsz a fiadra és ezért a fiadat akarod korlátozni 😂 sajnálom a fiad hogy ilyen szülei vannak... Amikor megcsináltad akkor vállaltad az anyagiakat is.. Szóval igen pénzelni kell ruha kaja tanulmány... A kábítószert nem is értem hogy minek hoztad fel szerintem távolról sem lehet összehasonlítani a drogozást és egy kört a huncut 40essel.
2021. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg tényleg nem szerelem, a fiad részéről sem. Vagyis nem lesz a menyetek Jolánka a kontrolling osztályról, ne aggódj, ez hipp - hopp lecseng.


Ha szerelem, akkor kicsit izgulnék, mert sajnos ekkor sem valószínű, hogy hosszútávú boldogságot jelentene a fiad számára, és nagyon rossz lesz arccal a betonról összeszedni utólag.


Ha ennyire a külvilág véleménye a fontos, akkor a jelenlegi harci lázzal épp a Jolánka karjaiba lököd, mert egy hajszál választja el attól, hogy odaköltözzön, és "selyemfiú" módjára tartsa el a nő amíg ő az egyetemet végzi. Na az ciki lenne, mit szólna a pap meg a szomszéd.

2021. ápr. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Nem koltozik o oda. Nem ugy mukodik az. De azt hiszem, elso korben a novel fogok beszelni es lekoptatom.
2021. ápr. 11. 08:23
 28/98 anonim ***** válasza:
91%
Te beteg vagy. Markotányos asszony hozzád képest... jön apuci intézkedni. A nő pofán fog röhögni, hogy 40 éves elmúltan akar neki valami faszi magyarázni, hogy kivel mit csinálhat. SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. Fogd már fel. Csak magadat égeted. Én lennék a nő helyében még vadabbul csinálnám a sráccal egy ilyen "lekoptatási kísérlet" után. Szegény fiatok szerintem számolja a perceket, amikor szabadulhat ebből a házból. Ha másra nem is, elrettentő példának jók vagytok az erkölcscsősz nejeddel.
2021. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 A kérdező kommentje:

30

De,van kozom hozza. Az en csaladom es az en fiam. Ez nem igy mukodik. Nem a nagy liberalizmus korat eljuk hogy mindent szabad es a szulo alazkodik meg a gyerek elott.

Szamolja akkor a perceket. Menjen 12 orat dolgozni es izzadjon vert hogy megtudja mi az a munka es menjen isten hirevel. Senki nem tartja eroszakkal otthon. De ameddig az en hazamban lakik, vannak bizonyos jatekszabalyok. Amit ha akar ha nem be kell hogy tartson.

De mi a bajod? Neked normalis hogy egy anyja korabeli novel kavar? Mert mifelenk ez nem normalis. Es igen, odamegyek es beszelek a novel, aki igenis ott fogja hagyni ot.

2021. ápr. 11. 08:49
 30/98 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, minden egyes hozzászólásoddal egyre gázabb leszel. Kezdem azt hinni, hogy trollkodsz. Ez nagyon kínos már, amit művelsz, vedd már észre. Itt van 30 hozzászólás, mindenki azt írja, hogy semmi közöd a fiad szexuális életéhez, de te még mindig nem bírod felfogni. Akkor minek tetted fel a kérdést? A rövid válasz összefoglalva: ne tegyél semmit, itt nincs mit megoldanod. Ne csinálj problémát ott, ahol nincs.
2021. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!