Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 71/98 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondd meg nekem, hogy: kevesebb lett a fizetésed, mert a fiad összejött azzal a nővel? Vagy meghalt valaki ettől? Vagy milyen tragédia lett belőle, komolyan kérdem, mitől nem normális a helyzet? És ha nem normális, akkor mi lesz? Összedől a világ?

És mi az, hogy nem elfogadott? Kinek kellene ezt elfogadnia? A szomszédoknak, a polgármesternek, vagy ki a francnak az engedélye kell hozzá? Kire tartozik ez a fiadon meg a nőn kívül? És kit érdekel ez egyáltalán a fiadon meg a nőn kívül? Mert normális ember a saját dolgával foglalkozik. Képzeld nekem is van 42 éves nő ismerősöm, aki egy 15 évvel fiatalabb férfival van együtt, aki szintén nem volt több 20 évesnél, amikor összejöttek. Mostanra házasok és egy gyönyörű gyereket nevelnek, ragyognak a boldogságtól. Nem találsz a környezetükben olyan rosszindulatot, mint ami benned van. Miért is kéne? Százszor szebben élnek, mint sajnos a házasságok nagy többsége.

De te csak kapjál agyvérzést, mert csorba esik a tökéletes életedben, a külvilág felé. Azok felé, akik pont leszarják, hogy hogy élsz és kivel él a fiad.

2021. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:

71

Biztosan neked sosem volt meg hasonlo problemad ezert nem erted. Ez nem anyagi hanem erlkolcsi es onerzeti kerdes.

En es a csaladom kell elfogadta. Nem a szomszed.

Ram tartozik, kedves. Ugyanis en neveltem, ettettem, feltettem es gondoztam. Lehet hogy nalatok mindenki megy a sajat feje utan es mindenkienk kuss van de nalunk nem.


Menj te a... Nem tudsz semmit csak okoskodni jottel. De beszeltem ma a novel es bizom benne hogy meg fog oldodni a dolog.

2021. ápr. 11. 21:07
 73/98 anonim ***** válasza:
100%
Úgy csinálsz mintha már gyereket terveznének. Néha meghúzza, nagy ügy. Senkit nem érdekelne, ha nem itt hisztiznél oldalakon keresztül. A fiad vagy a nő majd megunja és kész. De ha nem, akkor sem a te döntésed ezt fognád fel. 70es nagymamát is felszedhet, ha arra izgul és szart se tudsz vele kezdeni. Te olvasgasd otthon a bibliát a nejeddel. Biztos örülnél, ha apád belepofázna most az életedbe, pl hogy költözz el mert a család szégyene, ahol laksz. Gondolom már pakolnál is, hiszen ő is felnevelt téged. Hagyjuk már.
2021. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:

73

Igen, en nagyon is sokat adtam es adok a szuleim szavara.

2021. ápr. 11. 21:43
 75/98 anonim ***** válasza:
100%

Igen biztosan meg fog oldódni a dolog, ha beszéltél a nővel. Mert 45 éves létére rettentően megijedhetett. Biztosan hagyja, hogy mások mondják meg neki, hogy mit csinálhat. Valószínűleg mostantól fogva eggyel többen röhögnek rajtad.


És nem, nem tartozik rád a felnőtt fiad nemi élete, akárhogy is szeretnéd.

2021. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
100%
F.sza kis család lesz, ha majd a fiad szóba se fog állni veled a beavatkozásod miatt...
2021. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te Macron apja vagy és időutazásban vagy?? 😂😂😂
2021. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, hogy ilyen zsarnok, toxikus emberek miért vállalnak gyereket.

Ha te lennél az apám, akkor nemhogy engem nem látnál többet, de a leendő unokákat se. Ilyen ember az én gyerekemmel se foglalkozzon és tömje a fejét a fene nagy "erkölcseivel". Egyébként a lopás, erőszak stb. az ami elítélendő és kinevelendő, nem pedig egy szerelmi vagy szexkapcsolat. Ha a nő ártana a fiadnak valamilyen módon, akkor érthető lenne a felháborodás, de semmit nem árt neki, max összetöri a szívét, na bumm, ez fiatal csajnál is így történne.

2021. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én elhiszem, hogy nem kamu a kérdés, ha értelmesen meg tudod fogalmazni, hogy miért baj az, hogy a fiad egy negyvenes nőt reszel.
2021. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:

75

Aha 😂 hidd el, ha en beszelek vele, nem nagyon akar tovabb a fiammal kikezdeni. Remelem ilyen hatasu volt a baszelgetesunk.

Pedig igen, ram tartozik. Ameddig en adok kenyeret a szajaba, hozzam jon ketsegbe esetten ha valami baja van, addig ram tartozik hogy ne csessze el az eletet.


76

Akkor ne alljon. Az o baja. Csak o veszithet.


77

Oszinten pont akartam írni hogy a helyzetrol Macron jut eszembe meg az elmebeteg hajlamai 😂


79

Nem akarom hogy elhidd. Azt hiszel amit akarsz. De azert gond mert nem normalis dolog es mert ez nem fer bele.

2021. ápr. 11. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!