Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 41/98 anonim ***** válasza:
0%
40-es Valószínűleg nem véletlenül lakik otthon. Nem könnyű egyetem mellett dolgozni pláne most (nekem max. hétvégén fért volna bele, nem találtam hétvégi munkát, nem tudtam dolgozni), a tanulmányi ösztöndíj általában max. egy csomag zsepire elég (5 egész felett kaptam 11ezer forintot), szociális ösztöndíjat nagyjából az kap aki hontalan, lebénult, árva, a kollégiumba bekerülni nagyon nehéz (én pl. egyik évben ugyanolyan pontokkal kaptam, másikban nem...), a diákhiteltől a többség ódzkodik mert egyszer vissza is kell azt fizetni és senki nem akarja adóssággal kezdeni az életét, az albérlet pedig drága akkor is, ha neked speciel nem számít annak.
2021. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
92%

8-as én az ilyen duma miatt léptem le otthonról, amint tudtam és minimalizáltam a kapcsolatot a szülőkkel. Szóval hajrá, hajrá, te is jó úton haladsz efelé. ;)


Ha annyira zavar, dobd ki - de indokold is meg, miért teszed -, aztán ennyi. És persze fogadd el, hogy a büdös életben nem akar találkozni egy ilyen taplóval.

2021. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
97%
Mi lehet az az óriási baj, ami akkor történhet, ha dr. Képmutató - Erkölcsös Férjné rádöbben a helyzetre? Most komolyan. Felköti magát? Odaégeti a rántást? Vagy ír ennek az exkolleginának valami fenyegetőt?
2021. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként csak megsúgom, hogy egy negyvenes nő NEM fogja anyagilag lehúzni a gyerekedet, ellenben egy 18-20 éves kis instapits@val ;)
2021. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
97%

Te annyira töketlen vagy, kérdező. Ha ki akarod hajítani, akkor hajítsd ki. De te inkább attól félsz, hogy mit szól a feleséged.

Komolyan jobban járna a fiad, ha kidobnád.

2021. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
95%
Valóban nem könnyű dolgozni egyetem mellett, de tudok olyanokat akik önellátók (voltak) egy nem könnyű szak mellett. Ez a helyzet meg pláne olyan, hogy szükség van rá, mert ebből az emberből azt is kinézem hogy egyszer csak kidobja. Én kaptam támogatást, de aztán azt vettem észre, hogy ezt szeretik hangoztatni, ha valamiben nem értünk egyet, így elhatároztam hogy megoldom én, pedig közel se volt ilyen a helyzet. Nyilván jobban be kell osztani a pénzt, nem nagyon lesz szabadidő, de sajnos van olyan helyzet hogy ez a szükséges. Meg nálam nem ez volt a helyzet, de van akinek a szülei nem állnak úgy anyagilag, hogy mindent fizessenek neki. Az való igaz, hogy jelen helyzetben nagyon kevés diákmunka van, de azt nem lehet állítani hogy lehetetlen, főleg szükséghelyzetben.
2021. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 kovpet ***** válasza:
40%
Nyilvánvalóan troll, ne etessétek már. Pufogtatja a szokásos lózungokat, az "ameddig az én kenyerem eszed" meg a "ameddig az én házamban laksz" meg "a család becsülete" meg "erkölcstelen kapcsolat", csak hogy provokáljon, ti meg ugrotok...
2021. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 A kérdező kommentje:

Te vagy idiota, kedves 36


37

Te elolvastad a kerdest? Kertem en gyereknevelesrol tanacsaot vagy arrol hogy velasszam-e szet oket? En kijelentettem hogy ellenzem a kapcsolatukat es le akarom razni a csajt. Es ehhez kertem segitseget. Nem pro es kontra erveket.


38

Anyad az idiota. Es a felesegem meghalna ha megtudna.

2021. ápr. 11. 10:59
 49/98 A kérdező kommentje:

47

En abszolut senkit nem provokalok. Mi erdekem lenne?

Nekem fontos a csaladom becsulete. Nalunk nem elfogadott az ilyesmi. Es ma fogok beszelni a novel, megmondom neki hogy ha fiatal farok kell, keressen mast, ne egy tisztesseges csaladbol szarmazo fiut. Megmondom hogy ne jatszodjon tobbet vele es kesz. Ugyis ott hagyja es be fogja latni a fiam hogy hibazott.

2021. ápr. 11. 11:03
 50/98 anonim ***** válasza:
97%

Lehet csak féltékeny az apuka, hogy a fia döngetheti a nőt. 😄

Dehogy zavarja el otthonról, mit szólnának akkor mások...

2021. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!