Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Mit tegyek? Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A helyzet roviden az, hogy a fiam 20 eves, jelenleg egyetemre jar. Nemreg megtudtam hogy viszonya van valakivel, de nem faggattam feleslegesen. Viszont kiderult hogy az illeto a felesegem kozvetlen kolleganoje, akivel egy irodaban dolgozott es aki a felesegemnel par evvel fiatalabb. Kb 43-45 eves lehet azt hiszem. Es ez szornyen lesulytott, ma beszeltem errol vele, de eleg zavaros volt az egesz. Mondtam neki hogy ez nagy hulyeseg, nem is helyes dolog es ha a felesegem megtudja, oriasi lesz a baj. Neki nem mondtam meg es remelem sosem kerul ra sor mert engem is nagyon megviselt. Mit tehetek? Hogy erjem el, hogy jobb belatasra térjen? Ketsegbe vagyok esve. Minden segitseget nagyon koszonok.

2021. ápr. 10. 22:56
 31/98 anonim ***** válasza:
98%

Mi a szarnak tetted fel a kérdést? Te úgyis azt teszed amit kitalálsz. Kívánom a fiadnak, hogy mihamarabb el tudjon költözni. Itt jössz a droggal meg ezekkel, csak mert felszedett valakit, aki neked nem megfelelő. És az érdekel jaj mit szólnak. Kit érdekelnek mások? A képmutatóság elobbre

előbbre van a fiatoknál, gratulálok!

2021. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
91%

Ameddig az én házamban lakik bla bla: te akartál gyereket csinálni, nem ő akart oda születni. Hol a francban lakna, ha nem a te házadban? De ahogy elnézem, már úgysem sokáig. Ha van esze, vissza se néz rád.

Istenem ha te ennyire gáz vagy, el sem akarom képzelni, hogy a feleséged milyen lehet. Szegény fiad.

2021. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
79%
De az a baj, hogy nem érted. Nem szólhatsz bele a partnerválasztásába. Nem kell neki örülnöd, nem kell támogatnod, elmondhatod a véleményed és ennyi. Ha tovább mész és elkezded zsarolni a lakhatással, tanulással, akkor nagyon mély árkokat fogsz szántani a kapcsolatotokban, olyan mélyeket, amiket lehet sose hozhatsz helyre. Látom nagyon utálod a liberalizmust, de ennek nincs ehhez köze. Olyan értékrendet kellett volna eddig átadni, amivel ilyet nem csinál. Bár ha jól értem az egyetlen probléma a nővel a kora. Mivel fogalmad sincs mi van köztük, mennyire komoly a dolog, ha a szerelmes fiadat megpróbálod eltiltani a barátnőjétől és bekavarni a kapcsolatába, azt nem teszed zsebre. A büdös életben nem lesz őszinte kapcsolatod a gyerekeddel, megéri? Az ilyen románcok úgyis múló szeszélyek, nem a te kompetenciád ebbe beleavatkozni. Hagyd a fiadat, hogy próbálgassa a szárnyait. Ha most ezt elcseszed, mikor független lesz lázadásból zicher, hogy neked nem tetsző partnereket fog választani. Lehet ez szándékos vagy tudatalatti, de lázad a gyereked keményen ez ellen az indokolatlan szigor és korlátozás ellen. Nehogy addig feszítsd a húrt, hogy rád se nyissa az ajtót, mert az neked és a nejednek lesz rosszabb, nem neki. Mi szóltunk.
2021. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 A kérdező kommentje:

32

Engem nem erdekel hogy te mit gondolsz arrol hogy mihez van kozod. Azt hiszed ha 100an irjak, akkor erdekelni fog? Nem.

Es az se erdekel ha gaznak tartod.


33

Mert gondoltam hogy jo tanacsot fogok kapni nem kioktatast. Mert utobbira nincs szuksegem.


34

Menjen.az elso vonattal.


35

Nem fogok azert tamogatni egy erkolcstelen kapcsolatot hogy a kedves fiam a markaba rohoghessen. Igen, megeri. Ez van. Nem en valasztottam ezt az utat.

Milyen lazadas? Milyen szarnyak? En leverem a szarnyait es a kis lazadasat is. Nalam az en hazamban nem lazongunk.

2021. ápr. 11. 09:12
 35/98 anonim ***** válasza:
97%
F*sznak kérdezel akkor. Te ilyen kis provokátor vagy, igaz? Én próbáltam többször normális hangvételben tanácsot adni, hogy mentsd a menthetőt, de rajtad nem lehet segíteni. Majd megtanulod, de akkor már késő lesz. Na pá.
2021. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
94%
Na elmondom mit csinálj. Mondd meg neki hogy dolgozzon és menjen isten hírével. Hidd el ebben a helyzetben neki ez a legjobb. Később ezért as cselekedetedért lesz a leghálásabb, hogy megszabadulhatott tőled. Idióta.
2021. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
93%

"Azt hiszed ha 100an irjak, akkor erdekelni fog? Nem."

Akkor mi a francnak írsz ide?

Igenis kaptál egy csomó jó tanácsot.

Szóval ha a fiad amúgy is menjen, ahova akar, akkor itt csak arról van szó, hogy csakazértis a te akaratod érvényesüljön. Nem a fiad a gond, nem is a negyvenes barátnője, hanem hogy egyszer az életben nem úgy van, ahogy te azt elképzelted.

A leendő feleségét is biztos majd te akarod megdugni először, hogy megállapítsd, számodra megfelel-e.

2021. ápr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mond el az asszonynak lehet hogy ő nem akkora idióta mint te vagy, lehet hogy neki van annyi esze hogy a fia fontosabb...

Csoda hogy a fiad egyetemre jár mikor ilyen okos az apukája.

Menj és beszélj a nővel és hátha az lesz az utolsó csepp a pohárban a fiad számára, és talán megszabadul tőled. Remélem minél hamarabb eljön az a pillanat hogy ott hagy téged.

Ui ha azt hiszed hogy nem hagy ott, nagyot tévedsz... Én is egyetemista voltam amikor elegem lett szóval diákhitel albérlet és vissza se néztem azóta sem. Most jó az életem és nincs egy gyökér akit el kellene viselnem...

2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
70%

Oke, azért lelőni egyiket sem kéne, ez itt nem az arab világ, és nem is a maffia.


Téged szeretett valaha valaki?

Tudod, milyen érzés az?

Hát a feltétel nélküli elfogadást érezted valaha? Ami a szeretet lényege...??

Mondd, miért gyűlölöd ezt a srácot?

Miért lesz jó, ha többé rátok se néz majd? Esetleg az egyetemet is otthagyja és elmegy melósnak, csak kapjon levegőt tőletek.


Te tudod, igaz-e vagy trollkodás amit írtál, de ha a valóság, akkor nagy a baj, és ha komolyan gondolod, a ti családotok jobban járt volna egy kutyával meg egy klikkerrel.

2021. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan azt hiszed hogy az anyagiakkal sakkban tarthatod? Nagyon sokan dolgoznak egyetem mellett, van tanulmányi ösztöndíj, szociális ösztöndíj, diákhitel, kollégium, albérlet (légyszi ne gyere az árakkal, mert attól még, hogy a nagyrész drága, lehet találni megfizethető szobát, én pl 18 éves koromban egy egyszobás lakásba költöztem). Szánalmas ahogy viselkedsz, és nagyon sajnálom a fiadat.
2021. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!