Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám ezt...

Mit csináljak, ha apám ezt nem érti meg (20L)?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon szoktam reggelizni. Tudom, egészségtelen, de elmondom, hogy miért. Általában későn kelek, olyan 9-10 felé. Ha nincs főtt, sült étel reggelire, vagy valami kifli, akkor nem eszek semmit, mert a kenyérhez, meg az ilyen-olyan zöldségekhez nincs étvágyam. Úgyis mire elkészülnék, ott lenne 11-12, kb. 2-3 órakor meg már ebédelünk. Ha én 11-kor magamra erőltetném a reggelit, akkor ebédkor még nem lennék éhes, de nálunk mindenki egyszerre ebédel. Mivel csak itthon vagyok, és nem csinálok semmilyen nagy fizikai munkát, simán kibírom kaja nélkül ebédidőig. De apám ezt nem érti meg. Folyton azzal jön, hogy alig eszek, de ez ettől függetlenül nem igaz. Mert ebédkor és vacsorára nagyon sokat eszek, így is több a súlyom, mint szeretném, és ez inkább a hasamon, a combomon látszik, ami engem eléggé zavar. Rosszulesik, hogy akkor is tömnék belém az ételt, amikor nem kell, és ez eléggé rombolja az önértékelésemet is. Nincsenek evészavaraim, egyszerűen csak nem vagyok reggel még éhes. Miért olyan nehéz ezt megérteni valakinek? Bárhol, ha egy kicsit is kevesebbet eszek, mint a család többi tagja, mert nem fér belém több, vagy nem ízlik annyira a kaja, rögtön jön az, hogy "nem eszek eleget, nincs energiám, beteg leszek". De én pontosan tudom, mennyire van szükségem. Miért kell engem ezzel mindig kellemetlen helyzetbe hozni? Én nem szeretnék később egy túlsúlyos nő lenni, aki alig bír még sétálni is elmenni. Pl. anyámon is nagyon sok felesleges kiló van, és ugye nem kell mondanom, hogy szabadidejében a séta helyett inkább a TV nézést választja, én meg nem szeretném ezt a példát követni.
2021. ápr. 17. 19:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
4%

De jo eleted van, 9kor 10kor kelsz.


Tanulsz meg? Nem ugy tunik a kelesekbol.


Dolgozol? Nem ugy tunik a kelesekbol.



Igazan irigyellek.

2021. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
93%

21


Már nem azért, de aki mondjuk egy bárban esténként felszolgál, az miért kelne reggel korán? Az egyik unokatestvérem pl éjjel 4-kor szokott végezni a munkahelyén. Nem mindenki délelőtt dolgozik.

2021. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
24%

Aztan melyik barban szolgal fel most, amikor honapok ota minden zarva?


Oke lehet hogy nem delelott dolgozik,hanem delutan, de a kiszasszony kiirasabol nem igy tunik.

2021. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Orvosira járok és 10-kor kelek majdnem minden nap. Ne támadjuk már egymást.
2021. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!