Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok, tud.játo.k mennyit...

Kamaszok, tud.játo.k mennyit keresnek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Mert nekem fogalmam sincs, és ezért el sem tudom képzelni hogy milyen kereset számít átlagosnak meg jónak. Nem tudom milyen munkával mennyit lehet keresni, felőlem az átlagbér 150 ezer és 1 millió is lehetne, ugyanúgy elhinném.

2021. ápr. 18. 18:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt elfelejtettem hogy apum ebből még fizetést oszt szóval ez a bruttó. A nettó nem ennyi.
2021. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem vagyok kamasz, de tudtam fiatalkoromban, meg most is. Nem forintra persze, de nagyságrendileg. Tehát ha apám keresett volna mondjuk 187 ezret, akkor kb.tudtam volna, hogy nem százezer meg nem is 400.
2021. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!