Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok! Nálatok "időben"...

Lányok! Nálatok "időben" megtörtént a felvilágosítás a menstruációról?

Figyelt kérdés
Az időbent úgy értem, hogy még mielőtt megjött, tudtatok-e róla, vagy úgy jött meg, hogy fogalmatok sem volt az egészről.

2021. máj. 24. 11:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2021. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2021. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
49%
Nekem edesanyam nem magyarazta el, de a suliba rengeteg felvilagositas ora volt. Szerintem ez a szuloi felvilagositas nem annyira fontos mivel a menstruacio egyaltalan nem tabu tema mar. Barhol utana nezhetnek, es igazabol a csapbol is ez folyik.
2021. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%
Tudtam róla, nagyjából tisztában is voltam vele, mi történik, miért van stb., de inkább abból amit olvastam/hallottam innen-onnan. Ez még az internet elterjedése előtt volt (90es évek végén). Anyukám talán egyszer említette valami miatt korábban, meg amikor először megjött, akkor beszélgettünk róla valamennyit.
2021. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim válasza:
97%
Nekem olyan 10-11 éves koromban elmondta anyukám, hogy működik. Meg suliban is volt felvilágosítás.
2021. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
99%
Szóban nem beszélgetett velem erről anyám, de adtak egy felvilágosító könyvet 9 éves koromban a szüleim.
2021. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Suliban több felvilágosítás is volt róla, így tudtam róla (az én családomban még mindig tabu téma ez is).
2021. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam róla, de csak az iskola miatt, a szüleim semmiről se világosítottak fel, egy szó sem esett köztünk soha se a menstrációról, se a szexről.
2021. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
100%
már nem nagyon emlékszem mert már régen volt de asszem 5. osztály év végén volt felvilágositás . azt hittem hogy hamarabb lesz mert jó is lett volna mert sok barátnőmnek már 4. osztályban jött meg .szerintem előbb is elkezdhetnénk . én sok mindent tudtam róla szóval tisztában voltam vele ,de jó lett volna többet tudni !
2021. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
26%
felvilágositás? miért kell ennyire túlidealizálni ezt a dolgot? beszélgetés ennyi. El kellene mondani normálisan már 5 éves kortól és nem lenne ez. De sötétközépkor szintjén vagyunk ha a felnőttél válásról az érésről való kommunikációról van szó. Ez az élet része ,mit kell tőle beszrni?
2021. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!