Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
17%

Ha az apja lennék adnék neki egy pacsit

Ha az anyja szanaszét verném.

2021. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
77%
Nem hozhatná haza. Az én házam, én döntöm el, ki jöhet be. A párja természetesen igen (de nem hetente 3x, nem vagyunk szálloda), holmi alkalmi qrvák kizárt. A családi ház nem kupleráj, majd akkor játsszon felnőttet, ha lesz hol, miből. Egyébként meg nem érzi cikinek tenni az agyát, közben mamuci hálója mellé hordani haza a partnert?
2021. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
89%
Ej, de kinyílt a fiatalúr szeme...
2021. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy szexel nem zavarna, már ha ésszel csinálja, ugyanis nem gyerek. Az hogy a dugópajtijait a nyakamra hurcolja, , és hetei többször nincs nyugtom, nem tetszene. Ahogy az sem tetszene hogy nem barátnője van, hanem ribijei akiket nyilván nem néz semmibe- és nekem idegeneket kell kerülgetnem a hét felében.. Ha állandó barátnője lenne, azt mondanám, egye fene, jöjjön, mert egy idő után nem lenne idegen a csaj. De az otthonom nem motel hogy átjáróház legyen az aktuális macáknak.
2021. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
87%
Elbeszélgetnék vele, hogy ez nekem kellemetlen, és hogy az én házamba ne hozzon idegen lányokat. Majd ha lesz sajátja, ott azt csinál, amit akar.
2021. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim válasza:
85%
Szerintem hetente ilyen sűrűn meredek. Én úgy gondolom ha úgy adódik és néha egy átbulizott éjszaka után egy idegen lányt látnék a házunkban a fiammal, nem akadnék ki.
2021. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
#2 De akkor én vagyok a hibás, mert miért nem hagyom, hogy azt csináljon amit akar (férjem is ezt mondta). Már kérdeztem, hogy mi ez mostanában, de nem akar beszélni róla. Csak egy ideje csinálja, az iskolában olyan félős fiú volt, soha nem volt barátnője, legalábbis nem tudtam róla. Az emeletre külön lépcső van kívülről, de azért nem vagyok vak. Elrontani meg nem akarok semmit, de ez annyira nyilvánvaló, és kicsit zavaró is. A szomszédok is beszélnek meg kérdezősködnek tőlem.
2021. jún. 14. 22:11
 8/91 anonim ***** válasza:
28%
jó oda köll piritani nekük
2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
70%

Semmit. Normális családoknál ilyen álmában sem jutna eszébe senkinek, a proliknál meg mindegy. Jól látszik ez abból is, hogy a 2-es válaszolót lepontozták.


A prolik még a kuncsaftot is hazahordják :D A férj addig elszív egy cigit a konyhában :D

2021. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
85%
Édes fiam, semmi bajom nincs azzal, hogy... de ne hozzál már ilyen-olyan idegeneket, mert semmi kedvem sincs egy ki lophatta el a dugipénzt/családi ezüstöt vitához.
2021. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!