Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
 21/91 anonim ***** válasza:
97%

20-as vagyok. Elhiszem, hogy nehéz bírni egy 20 éves sráccal, de azt ne hagyd, hogy így beszéljen veled.

Üljetek le normálisan átbeszélni a dolgokat. Ha nem akarja, akkor vedd rá valamivel (akár akarja, akár nem, de ott legyen és beszéljetek). Mondd meg neki, hogy téged zavar, hogy fűvel-fával csinálja nálatok. Kérd meg, hogy vagy vigyen kevesebbet, vagy csinálja máshol. Esetleg rákérdezhetsz, hogy van-e jobb magyarázata/ajánlata.

2021. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
93%
Nem engedném be őket, és kész. Normál barátnő jöhet, de 1) nekem ne mászkáljon be idegen, akik közt lehet tolvaj is, 2) nem ribit nevelek a fiamból, jó lenne, ha majd a normális lányoknak is kellene.
2021. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim válasza:
26%
Mert valahol valóban a saját magánügye.. Tény, hogy nem csak Ő lakik ott egyedül. Legrosszabb esetben pszichomókus. De még mindig azt mondom.. a férjed üljön le vele. Szerintem Te sem örülnél, ha Ő kérdezne vissza. Anya.. Téged, hogyan dönget apa esténként? Vagy már nem is nyomjátok mi.. ezért ez a nagy stressz? Ezt az én házam baromságot hagyjuk már. A gyerek nem kutya.. gyakran sokkal-sokkal rosszabb. Férjed beszéljen vele, hogy vegyen vissza. Dumáljanak egy jót.. De ne ilyen erőltetett: "Anyád mondta, hogy mondjam meg neked, hogy hagyd abba.." módszerrel. Menjenek el egyet megnézni egy meccset, horgászni és közben sörözni. Töltsenek pár órát ketten és akkor.
2021. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
95%

Eddig hány különböző lány fordult meg a házban éjszakánként?

Azért mondjuk ha ez már közel egy éve megy,40x2 lány, vagy 80 partner szerintem már beteges és negativan kifog hatni a személyiségére a jövöben és a nagy számok törvénye alapján ebből baj lesz, ha más nem hogy soha nem tud majd normális kapcsolatot kialakítani,ez nem normális.


Nem arról van szó hogy néha nem lehet egy két kaland, de az hogy heti szinten több 'lány' túlzás és beteges

2021. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
99%
"Mert valahol valóban a saját magánügye.. " majd akkor lesz az, ha a saját kérójába ereszt be heti három négy idegent. Addig meg nem a magánügye hogy ész nélkül intézi az afférjait.
2021. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
Hány különböző: 5-6 egészen biztosan, de van akit csak elmenni láttam, lehet több is. Nem megy évek óta szerencsére, csak május végétől. Csak egyről tudok aki volt többször, aki reggel is maradt hétvégén, kis szelídnek tűnik. Lent cigarettáztak a hintán, aranyosan köszönt, de inkább nem beszélek vele, vagy teszek említést, hogy nem ő az első lány itt azért, hogy nagyobb harag legyen. Fiam úgy nézett rám, mintha öltem volna, csak mert kimentem a házból és ott voltak. (Már az is baj?) Csak rákérdeztem, hogy kér-e kávét, aztán megitta és elment.
2021. jún. 14. 22:55
 27/91 anonim ***** válasza:
92%
Pedig jó lenne figyelmeztetni a kislányt, hogy miféle szórakozik vele...
2021. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
20%
En pont azt akartam irni, hogy ha megoldhato akkor en csinalnek neki kulom lakreszt, ha meg nem akar elkoltozni, pl. nekunk van kint a kertben ugynevezett nyarikonyha, teljesen konyhaval, vizzel mindennel felszerelt, hogy vagy koltozzon ki oda, vagy legalabb ezeken az esteken oda menjenek. De ha kulon emeler, kuon bejarattal van, akkor en nem szolnek. Nezz felre, a szomszedoknak meg nem tartozol beszamoloval. Nekem is ket fiam van.
2021. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
84%
Ja, még építsen is kéjlakot a fiának hogy nyugodtan odavihesse a kurváit..
2021. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
98%

29es vagyok


Viszont azt hogy elkuld a picsaba, egy orbitalis pofonnal jutalmaztam volna, illetve mi az hogy oda se nezhetsz?

Itt nem az a baj, hogy noket hord fel, hanem hogy uralkodik a szulein, nem tudja a helyet. A ferjem lecsavarna a fejet, ha engem elkuldenea picsaba szerintem...

2021. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!