Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
 41/91 anonim ***** válasza:
72%

35, könnyűvérű lányok.

Nem normális hogy 1 nap után már a lakásra járnak fel.

Nyilván a fiú sem szent,de ez a baj hogy igy milyen párja lesz,ez egy életre kihathat hogy megszokja ezt a fajta életmódot.

2021. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
84%

Én akár az éjszaka kellős közepén is hazazavarnám a kishölgyet. Hiába külön bejáratú a lakrész, akkor se vagyok kíváncsi hetente 2-3 különböző kis rihára.

Még szóvá is tenném, hogy "Zolikám, ez már a harmadik, akit a héten itt reszelgetsz, és még csak kedd van!"


...ellenben amikor a p*csába küld el, akkorát adnék neki, hogy a fal adja a másikat, meg egy ultimátumot, hogy két hete van albérletet keresni.

2021. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
59%

Én vagyok az egyetlen, aki egy ilyen helyzetben a gyerekemért aggódnék? Ez a viselkedés valóban nem normális, engem az érdekelne, mi váltotta ezt ki. Aggódnék a fiamért, hogy mi történhetett vele mostanában, ami ennyire megváltoztatta őt? Szerelmi bánata van? Stb.

Én megpróbálnék vele leülni és megbeszélni a dolgokat, egy 20 éves ember, már félig-meddig felnőtt. Megkérdezném, hogy mi bántja, és elmondanám, hogy aggódok érte, nem ítélkezni, hanem segíteni szeretnék.

Engem nem az aggasztana, hogy a szomszédok mit gondolnak, vagy hogy hány idegen fordul meg a lakásomban, vagy esetleg tudok-e aludni az átszűrődő zajoktól. Az aggasztana, hogy milyen trauma érte a fiamat, ami ezt váltotta ki belőle? Mert basszus ő a fiam, és nem az albérlőm! Nem a tünetet, hanem az okot akarnám "megjavítani".

Az, hogy egy visszahúzódó, csendes fiú egyszer csak ilyen gyakran kezd el nőcskéket felvinni magához és mégcsak nem is azért, hogy a baráti körében felvágjon vele, eléggé durva. Főleg, hogy nem illik a személyiségéhez. Abból, hogy eddig észre sem vették, hogy változott valami, csak azt, hogy idegen nők járkálnak fel hozzá, a szülőkről is elmond 1-2 dolgot.

2021. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
100%

44, szerintem eddig sem volt jofiú, max otthon nem zavart sok vizet. Az apa totál kivonja magát a helyzetből, szerinted eddig nevelte? Ugyan dehogy. Az anyanal most jott el az a pillanat hogy a toke ki van, de gyanítom eddig sem beszeltek meg semmit csaladon belul.

Az apa viselkedese szánalmas, jó kis példa , sz.rni kell a csaladi ügyekre. Ezert is reagal igy a srac, a ferfi pelda ezt mutatja neki.

A szomszedokat pont lesz.rnam egyebkent. Nem veletlen beszél így, eddig gondolom minden rá lett hagyva. Hát tuti kapna egy jutalom nyaklevest. Tokom kerulgetne idegeneket orokke. Az onallosodasan kene gondolkodni nem csak a farkan.

2021. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
80%

Nem hozhatna haza egyet sem, ugyanis IDEGEN nem jön a házamba - kivéve a papírral rendelkező szakember pl szerelő.


Ismerőst így lopták meg, valami egyéjszakás kalandja volt, aztán reggelre eltűnt a csaj, vele a tárcája, iratai, mobilja is.

2021. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
96%

Nem hozhatná ide, ez nem kupleráj.

Ha lenne állandó barátnője, akkor (korlátozva) igen, de random csajokat kizárt.

2021. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
24%
Istenem hogy itt mennyi besavanyodott ember van. Az hogy nektek nem volt lehetősègetek átèlni a fiatalságotokat mèg nem jogosít fel benneteket hogy másnak megtiltsátok. Csak az irígysèg beszèl belőletek semmi más. Ès mègis hogy jöttök ahoz hogy megmondjátok milyen a normális szexuális èlet? Ha neki az a jó hogy napi 6 nővel fekszik össze akkor annyival fekszik össze. Senkinek semmi joga beleszólni, mèg a szüleinek se. Így hogy külön lakrèsze van mèg annál inkább.
2021. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
16%

Én sem értem hogy mi ez a hiszti. Azt gondolom hogy inkább most élje ki magát, ne akkor akarja mikor már felesége és gyerekei vannak.

Van egy 20 éves független fiú és szeretne kötetlenül együtt lenni független nőkkel. Ha megfelelően védekeznek és én semmit nem hallok vagy tapasztalok ebből akkor nincsen ellene kifogásom.

Meg tudnák indokolni a kedves kommentelők hogy mi ezzel a baj? Mert a random, érvek nélküli lepontozás az látom megy.

2021. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
88%

49, mondjuk ez is a problema resze :"Fiam úgy nézett rám, mintha öltem volna, csak mert kimentem a házból és ott voltak. " hát enram ne fujjon ha kimerek menni a sajat udvaromra.

A masik te is írtad hogy HA semmit nem tapasztalsz abból hogy ott vannak..csak ez altalaban nem így szokott lenni. Amúgy meg ez nem kupi hogy allandoan mas maszkaljon. Ha ennyire onallo, meg fuggetlen akkor a sajat lakasaban legyen nagy legeny. Ne mas otthonaban fonokoskodjon.

2021. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
11%

50!

Külön lakrésze van a fiúnak. Olyan sokminden nem hinném hogy lehallatszódna. Gondolom ezeket a lányokat nem fényes nappal hozza haza, hanem inkább az esti buli után. Hajnalba miért lennél az udvaron?

2021. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!