Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
 31/91 anonim ***** válasza:
18%

Én speciel örülnék neki, főleg hogy - úgy látszik - a szó szoros értelmében nem is zavar benneteket ezzel.

Szerintem téged inkább zavarhatna az, hogy ...khmmm, elég deficitesnek tűnik a kommunikáció a családban.


A többi hozzászóló nagy részénél azt érzem, hogy fruszrátak, és irigylik a másik embertől a jó szexet.

A prüdéria pedig, végeredményben, magyar népbetegség.

2021. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavarna abban az esetben, ha nekem nem kéne találkoznom velük. Kicsit kellemetlen lenne reggel félálomba, pizsiben összefutni egy random kislánnyal. Azt gondolom hogy mivel felnőtt férfi így semmi közöm a szexuális életéhez
2021. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
67%
Biztos,hogy nem ! Nem fogja az összes kurvát oda hordani .
2021. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a kurvának bélyegzéssel nem lehetne leállni? Kérdező kommentjeiben semmi nem utalt arra, hogy ezek a lányok is naponta mással lennének, ha már muszáj bélyegezni, akkor egyelőre az egyetlen k.rva a kérdező fia itt. De még őt is inkább ribinek lehet nevezni, mert nem pénzért csinálja.
2021. jún. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
83%
#32 jó szexről (=egymás testének kiismerésével, érzelmekkel, stb.) sehol nem is volt szó ebben a topikban, mit irigyelnének?
2021. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
29%
inkabb noket vigyen fel mint ferfiakat :D
2021. jún. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
85%
Kulon bejaratu lakreszben barkivel barmit. De a sajat privatszferamban idegeneket nem kerulgetek, es azt sem akarom, hogy a targyaim kozott mozogjon.
2021. jún. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
91%

"Illetve azt is megkaptam tőle egyszer, mikor a lányokról kérdeztem, hogy menjek a P betűs szóba."

Hát tudod kérdező...ha nekem fiam lenne és így beszélne, úgy elverném, mint a lovat. Bár már késő, de az tuti, hogy utána meggondolná kétszer is, hogy mit mond. Ti egyébként teljesen alkalmatlanok vagytok a gyereknevelésre, a férjedre meg már szavakat se nagyon lehet találni. Meg is érdemlitek, csak az a baj, hogy rászabadítottatok a társadalomra egy ilyen kis ganét.

2021. jún. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
93%

pfú anyám.. mennyi megkeseredett ember van itt.


Bocs, de aki nem akarja, hogy a fia végigdugja a várost, és minden aktuális pipit hazavigyem, az megkeseredett?

2021. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
87%
35, ha heti 2-3 alkalommal visz haza mást és mást, akkor ezek a csajok bizony 1-2 nap után simán felmennek a lakásra. Nem éppen a normálisabbjának a szintje ez.
2021. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!