Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
 11/91 anonim ***** válasza:
23%
Amíg nem csinál gyereket nekik addig élvezze az életet.
2021. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
85%
"e akkor én vagyok a hibás, mert miért nem hagyom, hogy azt csináljon amit akar " És? A család arról szól hogy mindenki tűrjön mert a kisfiúnak felállt ? Ő is tekintettel lehetne másokra. Ha meg így váltogatja a bigéket, nem csodálkoznék ha annyi esze se lenne hogy védekezzen, és majd jönnének a porontyokkal a libák hogy ide a gyerektartást...
2021. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim válasza:
57%
pfú anyám.. mennyi megkeseredett ember van itt.. Azért beszélj vele erről.. nyilván, hogy nem optimális. De hadd legyen már fiatal (bár elismerem, tényleg kicsit sok ez a szám, tény, hogy visszavehetne) szomszédok meg.. most komolyan? Saját baromságaikkal foglalkozzanak. Elég gáz, ha egy 20 éves srác szexuális élete a téma a szomszédoknál. Jól látszik mennyire nincs manapság az embereknek semmi izgalom az életükben. Védekezzen rendesen és vegyen vissza..De ennyi.
2021. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 A kérdező kommentje:
De semmit nem oszt meg, mert nem bízik bennem, és azt hiszi rosszat akarok. És biztos a téma is kínos. Ha megemlítem neki, akkor mintha szégyenérzete lenne, és hát hebeg-habog, hogy dehát nem rám tartozik, foglalkozzak az én dolgommal. A férjemet meg nem túlzok, hogy egyáltalán nem érdekli a dolog. Most ez kéne a normális legyen ilyen korban?
2021. jún. 14. 22:27
 15/91 anonim ***** válasza:
75%

A szomszédok kérdezősködnek?

Ki a pöszit érdekli?

Akik amúgy azon szoronganak, hogy mit gondolnak mások... azok végül megtudták?

Itt egy veszélyt látok, hogy kiég a fiad érzelmileg. Illetve, ha ekkora puncibubus, akkor kinek fog kelleni?

2021. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim válasza:
21%
A szám kicsit magas az igaz. De hasonló lenne a normális igen. Ismétlem: kicsit azért ez a partnercsere magas. De azért csajozni kell ilyenkor. Férjet kellene kicsit jobban csesztetni, hogy üljön le vele. 20 éves srác.. persze, hogy nem az anyjával fogja megbeszélni, hogyan akasztja be a csajoknak.. Férjeddel beszélj előbb.
2021. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
89%
"dehát nem rám tartozik, foglalkozzak az én dolgommal" Aha. Tehát szerinte nem rád tartozik kiket ereszt be az otthonodba. Helyre kéne tenni egy-két dolgot a kis ficsúr fejében. Keféljen amennyit akar, de ne hurcoljon egy rakás idegent az otthonokba.
2021. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 A kérdező kommentje:
Illetve azt is megkaptam tőle egyszer, mikor a lányokról kérdeztem, hogy menjek a P betűs szóba. Így nem fogok tudni beszélni vele erről értelmesen, hogyha csak említést teszek rá, akkor jön a sértődöttség, harag, stb. Szerintem társkeresőzik, de nem tudok semmit. Kinőtte magát és úgy látszik, máson se jár az esze most.
2021. jún. 14. 22:34
 19/91 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem magával a helyzettel csupán annyi a gond, hogy ezt nálatok csinálja, otthon. Ha ez neked nem tetszik, akkor beszéld meg vele. Viszont amikor olvastam, hogy "már a szomszédok is kérdezősködnek", ott leesett, hogy te sem vagy a legmegfelelőbb az anyai tisztségre. Nem ismerlek, úgyhogy nem tudhatom, de egy anyát ilyen esetben nem a szomszédok véleménye kéne érdekelje. Ez az én véleményem, lehet vele egyetérteni, vagy nem.
2021. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
83%
Ha ő elküld a picsába, Akkor pláne nem tűrném a ringyóit.
2021. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!