Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá, ha a 20...

Mit szólnátok hozzá, ha a 20 év körüli fiatok állandóan (heti 2-3x) lányokat vinne haza a házatokba éjszaka (mindig mást), és tudnátok, hogy az történik?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 22:02
 71/91 anonim ***** válasza:
31%
Ha ezért behisztizik a kisfiú, nem is veszít az anyja vele hogy lelép. De úgysem lépne, a kényelmet nem adja fel...
2021. jún. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
100%
Apjaként kicsit irigykednék rá, mert én már 21 évesen apa voltam.
2021. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
38%

71!

Gusztustalan vagy már ne is haragudj. Nem tudom hogy vagy vele, de én marha szarul érezném magam ha a gyerekem utálna engem, pláne egy ilyen kis hülyeség miatt. Mert ez a szitu az, teljesen mindegy honnan nézzük.

Nem adja fel a kényelmet? Egy 20 éves fiúról beszélünk könyörgöm. Lehet hogy egyetemre jár, csak most az online suli miatt otthon van. El fog ő költözni egyszer biztosan, de nehogy már baj legyen hogy 20 évesen még otthon él.

Fura hogy mik mennek itt, bele sem merek gondolni hogy milyen lehet néhány kommentelő gyerekének lenni. Mit tenne egy normális szülő? Leülne a gyerekkel és megbeszélné hogy ezt nem kéne így. Ennyi. Erre a legtöbben kidobnák otthonról meg megszégyenítenék stb. Gratulálok mindenkinek.

2021. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
84%
A gyereked persze nem utálná hogy eltűröd a kurvázását.. Na ezért van ennyi semmitérő huszonéves. A szülei nemhogy nem nevelik, de be vannak topja , hogy juj, ne szabjunk határokat, megharagszik a gyerek és akkor mi lesz? Majd jól elköltözik... Nem minta nem lenen jó opció hogy hegy huszonéves saját életet kezd. Rövid úton rájön mind mennyi minden volt a segge alá tolva.
2021. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
100%

74!

Mit kell ezen eltűrni? :D

Hazahoz lányokat, ennyi. A kérdező említette, hogy csúnyán nézett rá a fia. Hát nézzen, kit érdekel. Ha meg nem tetszik akkor tud az ember olyat hogy kinyitja a pici száját és elmondja hogy mi gondja baja van.

Egy szóval nem írtam hogy el kell tűrni, leírtam hogy meg kell beszélni.

Bár tudom, tipikus gyakoris mentalitás, hogy ha valami nem jó, akkor költözzünk el, soha többé ne is beszéljünk, utáljuk egymást mint a szart. Hát engem még abban a szellemben neveltek hogy ha valami bajom van akkor mondjam el.

2021. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
60%
Egyreszt igazad van utolso, de azt ne felejtsd el hogy csunyan beszel az anyjaval es ez megengedhetetlen. 69
2021. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim válasza:
44%
Adnék neki egy hatalmas atyai sallert, aztán megdugnám a kis ribizlieit. Őt meg bezárnám a szobába. És valahányszor hazahoz egy lányt ezt tenném. az én házam az én váram.
2021. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
26%
Beszállnék a buliba
2021. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
0%
Ha neki erre van szüksége... Én is szoktam csak úgy enni és élvezni az egészet, nem.számít, hogy nincs spirituális emelkedettség.
2021. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim válasza:
9%
Megbsznám a csajait.
2021. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!