Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnátok ha egy...

Hogyan reagálnátok ha egy picit sem támogatnának a házvásárlásban a milliomos szüleitek?

Figyelt kérdés

Párommal közösen családiházat tervezünk vásárolni amelyek felénk azért eléggé borsos áron vannak. Van néhány milliónk, anyósomék is adtak bele de így is kell kb 15 millió hitel.


Az én szüleim egy picit sem akarnak támogatni a házvásárlásban, pedig nekik bőven van mit a tejbe aprítani, de egy asztalterítőre vagy egy szőnyegre sem szánnának pénzt.


Sőt, lelkileg sem állnak mellettem, ehelyett negatívumokkal bombáznak nap mint nap. A páromat és a családját is szidják, az anyósomat konkrétan lekurvázták pedig eddig semmi bajuk nem volt velük. A páromat bírták eddig, és én is azthittem hogy jó a viszonyom velük és számíthatok rájuk de most nagyon kimutatták a foguk fehérét. Nem akarják, hogy elköltözzek ezért most olyan mintha szándékosan visszahúznának.


Hogyan reagálnál ha egy picit sem támogatnának a házvásárlásban a milliomos szüleid akinek egyetlen gyerekük vagy és akikkel elvileg tök jó a kapcsolatod?



2021. júl. 27. 23:08
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
17%
Nem volt más célja ezzel a kérdéssel, minthogy elkezdjük itt szídni a szülőket hogy micsoda szemét emberek. Jó lenne ha nem lennél ilyen irigy pénzéhes.
2021. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy tényleg erősen kamu-gyanús kérdés, főleg hogy már sztornózná a kérdés is amiért nem olyan válaszokat kapott amit remélt..legalább is én így látom. Pedig elég egyértelmű a kérdésre a válasz is.
2021. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
12%

"egyetlen gyerekük vagy és akikkel elvileg tök jó a kapcsolatod"


Most akkor lelkileg melletted állnak vagy se???


Amúgy az ő pénzük, azt csinálnak vele, amit akarnak. Te meg fogd fel ezt tanulópénznek. Majd jobban esik a házban ülni, amikor visszafizettétek a hitelt és belegondolsz, hogy ezt a két kezetekkel hoztátok össze, nem anyádék "vették".

2021. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!