Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gonosz mostoha lennék amiért...

Gonosz mostoha lennék amiért zavar a párom lányának a viselkedése?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy 17 éves lánya aki mondjuk meg őszintén, egész nap döglik otthon. Suliba nem nagyon kellett járnia a vírus miatt,az edzést is abbahagyta,barátnőivel is nagyon ritkán találkozik. Én 16-17 éves koromban az egész nyarat a balatonon töltöttem a barátnőimmel együtt. Volt egy srác akibe mindannyian szerelmesek voltunk és az apjának volt lent a parton több vállalkozása ahol dolgoztunk pultosként meg vízimentőként stb. Mi éltünk akkoriban. Állandóan mentünk, végig dolgoztuk a napot és utána még reggelig buliztunk aztán megint mentünk munkába. A tini éveink arról szóltak hogy mindig szerelmesek voltunk mindig mentünk valahova. Jó kapcsolatom van ezzel a kislánnyal de egyszerűen annyira antiszociális,annyira semmi magánélete nincs hogy rossz nézni is. Barátja még nem volt,amikor elmentünk közösen kirándulni vagy nyaralni és láttam hogy fiúk próbálnának vele flörtölni,szemezni akkor is teljes közömbösséget láttam a lányon,mintha egyáltalán nem érdekelnék a fiúk,meg úgy összességében semmi más. Itthon elvan a kis sorozataival meg nagy ritkán elmennek a barátnőjével fagyizni,de a már a barátnőjének is párkapcsolata van és ők is ketten a fiúval mennek nyaralni. Nagyon gonosz lennék ha mondanám neki hogy mozduljon ki és használja ki ezeket az éveket vagy inkább ne rontsam el a kettőnk között kialakult kapcsolatot? Ti mit tennétek a helyemben?
2021. júl. 31. 20:39
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te egyáltalán nem gonosz vagy, csak inkább buta.

Mert azt hiszed hogy csak az a helyes irány amit te követtél, és hogy ha valaki tőled eltérően éli az életét, az tuti magányos meg szomorú. Ha lenne egy kis eszed, tisztában lennél vele hogy ez nem így van, és nem akarnál beleszólni az életébe.

2021. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
79%
Többi gonosz mostohás kérdésnél szerintem leírtunk már mindent is.
2021. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
83%
Van egy olyan érzésem hogy kamu mivel a kérdező nem reagál semmire és tipikusan ilyen sztereotíp mostohát írt le akit azért lehet úgymond "megvetni" de közben tényleg vannak ilyen mostohák akik mindenáron szertenék ha a párjuk lánya olyan lenne mint ő persze abban az időben merőben más élet volt mint manapság. Eleve rossz szót használt mint antiszociális eleve más természetre vall mint ez, ez tipikusan introvertáltságot írt le de ez nem baj. Valaki így szereti élni az életét, ha kimozdulásra buzdítanád nem hinném hogy ettől még élvezné az életet és lehet ő hogy máshogy élvezi az életet mint a kérdező de akkor sem helyes amit a kérdező szeretne tenni. Mert nagyon olyan lányt ír le aki nem bulizik, nem pasizik, otthon ülő hobbijának élő típus de sehol nem írta hogy esetleg szemtelen lenne vagy pimasz csak közömbös ami még nem baj. Nem szabad ráerőltetni sem a pasizást ha nem szeretne most még fiatal az hogy mi volt a te idődben na az merővel más világ és ő nem te vagy az a fontos..ne erőltesd a kimozdulást ha eleve nem szereti, próbált inkább megérteni őt, mi neki jó nem az hogy mi neked jó és olyat csinálnál vele ami csak neked kedvez nem neki is.pont.
2021. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert te pasik után futottál tizenévesen, még nem mindenki ilyen.
2021. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon érdekelne ki a bánat pontoz itt le minden hasznos és jó választ persze egy szót nem szól hozzá de pontozni tud...kérem a válaszát kedves lepontozó emberek...
2021. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
88%
Mindent? Én pl itt csak 100as válaszokat látok, amúgy nem totál mindegy, hogy ki mennyire van pontozva?
2021. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
18%

26.nem mert azért itt láthatólag majdnem mindenki tisztában van mi is a hiba a kérdésben és akinek nem tetszik legalább leírhatná hogy neki mi megoldása lenne pontozás helyet..

csak 100as válaszokat látok,

hát akkor vagy számítévesztő vagyok vagy de az elsp válasz pl már 85%-os

5ös válasz szintén.24-esre is érkezett egy lepontozás pedig többen felponztozák és azért számít

2021. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy nem mutatja, még egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem érdeklik a fiúk és, hogy nem is akar. Én sem mutatom, hogy érdekelnek a lányok, nem is volt még barátnőm, de nem is nagyon találok olyat, aki nekem egy kicsit is tetszene, akárkivel meg nem tudok csak úgy összejönni, neki sem kell egyből "ledobni a bugyit", csak mert egy fiú beszél hozzá, valószínűleg ő is ilyen "válógatós" típus, de ezzel semmi gond, majd lesz barátja. De az is lehet, hogy leszbikus, vagy csak szimplán aszexuális. Bulizni én sem voltam még, de nem is vágyom rá, nem szeretem az olyan tipusú zenéket se, amik ott mennek, akkor inkább egy Metál koncert, de oda is csak azért nem megyek, mert nem szeretem a tömeget. Elvagyok én otthon. 20/F
2021. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene neki is a nyálát csorgatnia mint anno neked?

Fogd fel, és fogadd el, hogy ő nem olyan mint te.

Miért zavar hogy nem hentereg jobbra balra?

2021. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
86%

20 éves vagyok, csak kutyák miatt járok el itthonról, és boltba vagy postára, amikor kell. Rajzolok, olvasok, írok, sorozatokat és filmeket nézek, takarítok, festek, fordítok, angolt tanulok, képregényt tisztítok, és még sorolhatnám. Se kislányként, se tiniként nem nézegettem fiúkat, miközben körülöttem 1-2 kivétellel mindenki "szerelmes" volt, de persze nem hosszú ideig, van akinek ez a hatalmas szerelem 3 iskolai napig tartott. Én meg itt vagyok, 20 évesen, nem volt párkapcsolatom, se randim, se csók, se petting, se szex, pedig nem vagyok halvérű, leszbikus, aszexuális vagy apáca, se több vagy kevesebb bárkinél, amiért nekem ezek nem voltak.


20/l

2021. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!