Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítcség kellene, azal...

Segítcség kellene, azal zsarolnak hiba fizetek én is lakbért stb, ha nem dolgozom othon kitheteik a szürömet a szüleim othonról?

Figyelt kérdés

30F vagyok skizrofréniás

És azal zsarolnak ha nem dolgozom othon munkagépen javítás stb stb.

Plus hiába szállok be a rezsibe és élelembe.

3 szor voltam korházban , hova menjek ha kitesznek.

Senki nem fogad be 1 éjszakára.

Megtheteik de ha pénzt kérnek zsarolnak hogy bármikor csomagalhatok.

Az öregem is rokant és én is.

De kölcsönt akartak velem felvetetni.

Hova forduljak rendőrség ?

Vagy rehabközpont :(



#otthon #szülő #zsarolás #Skizrofrénia
2021. aug. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
#21, alapdolgokat vásárolhatsz, de a többihez engedélyt kell kérni a gondoktól. Ha akarsz pl. egy nadrágot vagy cipőt, azt engedni fogja. Ha a századik DVD-t szeretnéd megvenni, na azt nem. Szóval a pénz a tiéd, de ésszel kell költeni.
2021. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
25%
Ott valószínű, hivatásos gondnokot fognak kijelőlni.
2021. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
#23, igen, valószínű..
2021. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Kösszönöm :(
2021. aug. 2. 20:33
 25/47 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom ép ésszel megérteni, csatlakozva pár előttem szólóhoz, hogy miért álltok bele a kérdezőbe? Hol élünk, hogy komolyan azzal mentek neki páran, hogy jaj mit siránkozik, még jó, hogy haza kell adnia,miért nem dolgozik,stb... nem beleállni kell a segítséget kérőbe, hanem megtanulni az értő olvasást, hogy mi baja van a másiknak, de úgy látom, sajnos ez sokaknak nehezen megy. Attól, mert valaki skizofrén, még írhat hibásan, na és akkor mi van? Meg tudta fogalmazni, mi a probléma, segítséget várt, nem felesleges beszólást.
2021. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
én csakazértse pontozok.))
2021. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem teljesen a dolgot. A skozofrénia mennyire akadályoz az álláskeresésben és a munkában?


Mert ha találsz valami bentlakásos munkát amit el tudsz végezni (pl szállodai mosogató, panzióban valahol, gyárban stb) akkor a lakhatásod biztosítva van amíg ugye tart a munkaviszonyod.


Gyámság alá a helyedben csak a legvégső esetben vetetném magam, ha nagyon nincs más megoldás.

2021. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Van munka helyem és az államtól is kapok pénz.

Kösszönöm 25-ős

Nem akarok hajléktalan lenni ez a probléma :(

2021. aug. 2. 21:08
 29/47 anonim ***** válasza:
98%
Azt én értem, hogy van munkahelyed, de nyilván nem tudnál fenntartani egy albérletet belőle, ezért nem költöztél el otthonról. Ezért javasoltam olyan munkákat, amiknél sokszor biztosítanak szállást is.
2021. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja az "öregednek"? Ő teljesen önellátó, vagy pontosan kivel, kikkel laksz most? Mert lehet, hogy még te vagy a legértelmesebb abban a házban, és csak erőfitogtatásnak mondják, hogy kiraknak.
2021. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!