Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítcség kellene, azal...

Segítcség kellene, azal zsarolnak hiba fizetek én is lakbért stb, ha nem dolgozom othon kitheteik a szürömet a szüleim othonról?

Figyelt kérdés

30F vagyok skizrofréniás

És azal zsarolnak ha nem dolgozom othon munkagépen javítás stb stb.

Plus hiába szállok be a rezsibe és élelembe.

3 szor voltam korházban , hova menjek ha kitesznek.

Senki nem fogad be 1 éjszakára.

Megtheteik de ha pénzt kérnek zsarolnak hogy bármikor csomagalhatok.

Az öregem is rokant és én is.

De kölcsönt akartak velem felvetetni.

Hova forduljak rendőrség ?

Vagy rehabközpont :(



#otthon #szülő #zsarolás #Skizrofrénia
2021. aug. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

#30, egy fenti bejegyzéséből úgy értelmeztem, hogy un. rehabilitációs munkahelye van, ott pedig nem osztogatnak szállást. Ő pont attól fél, hogy hajléktalan lesz, márpedig amit te javasolsz - menjen olyan munkahelyre, ahol szállást is adnak -, nos, ha onnan kiteszik, akkor hová megy?

És amit most írok, azt nekem is fáj leírni, de ez a betegség sajnos stigmatizál. Nem biztos, hogy kap munkát, és nem biztos, hogy akarják, hogy az ő szállásukon aludjon :(

Szomorú, de ez van.

2021. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Mennyi jövedelmed van, melyik települesen élsz? Budapesten multiban mondjuk ha futár vagy meg takarítasz akkor már kapsz annyit hogy tudj bérelni egy szobát.

A pszichiáterednek lehet hogy van összeköttetése segélyszervezetekhez, adományt ne kérj addig amíg nem függetleníted magad a családtól.

2021. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyről szerintem még a szociális otthon is jo menekülés lenne.
2021. aug. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
#33 az a baj, hogy skizofrénnek alig akar alkalmasságit adni az üzemorvos, a futár melóhoz meg jogsi és autó is kéne, valószínűleg egyik sincs, és skizofrénnek csak elég ritkán lehet, ha tényleg stabil és tünetmentes gyógyszer nélkül.
2021. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
*mármint gyógyszerrel, bocsánat.
2021. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
16, néhány hete egyszerűen elviselhetetlen ez a kategória. Egy undorító, alja banda gyülekezete lett. Rühellik a gyerekeiket, szüleiket, mindenkit.
2021. aug. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

Skizofrénia ide vagy oda, annak sem a munkában (mármint annak ellenére is találhatsz munkát), sem az írásban nem kellene akadályoznia. Lehet, hogy bunkó vagyok, de ez


Hányat láttál, te bunkó????

2021. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
80%

Egyik kolléganőmről akkor tudtam meg, hogy skizofrén, amikor nyugdíjba ment.

Ő mondta el nekem személyesen. Voltak néha értelmezési és viselkedési gondjai, de betudtuk annak, hogy ő ilyen különc.


Kollégák többsége elfogadta olyannak amilyen, de volt akinek a céltáblájává vált. Évente volt alkalmassági vizsgálat és a dokinak fel sem tűnt ez a betegsége. Ezt is azért mesélte el mert visszamenőleg beadta az igényét adó visszatérítésre. Erre a betegségre jár az adó kedvezmény.

2021. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
84%
#38 de, a legtöbb embernél jelentős életminőség-romlást eredményez, ugyanis a betegség miatt gyakran teljesen elszakadhatnak a valóságtól, az arra kapott gyógyszerek pedig lassítják őket, gyakran balesetveszélyessé teszik a mindennapokat, mert pl. a reflexek sem úgy működnek, ahogy kéne, és a hallucinaciok sem túl szép dolgokat mondanak általában...
2021. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
40# Sok tiszta elméjű mondd nem túl szép dolgokat. Velük mi a helyzet?
2021. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!