Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítcség kellene, azal...

Segítcség kellene, azal zsarolnak hiba fizetek én is lakbért stb, ha nem dolgozom othon kitheteik a szürömet a szüleim othonról?

Figyelt kérdés

30F vagyok skizrofréniás

És azal zsarolnak ha nem dolgozom othon munkagépen javítás stb stb.

Plus hiába szállok be a rezsibe és élelembe.

3 szor voltam korházban , hova menjek ha kitesznek.

Senki nem fogad be 1 éjszakára.

Megtheteik de ha pénzt kérnek zsarolnak hogy bármikor csomagalhatok.

Az öregem is rokant és én is.

De kölcsönt akartak velem felvetetni.

Hova forduljak rendőrség ?

Vagy rehabközpont :(



#otthon #szülő #zsarolás #Skizrofrénia
2021. aug. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy 1/3mad!

Nem az a baj hogy kaja rezsi fizetés.

Nem is kerti munka.

Hanem az ahülye traktora, hogy több pénze legyen .

Munka után fizetés után , zsarolás mert neki az esik jól.

És még hiába veszem ki a részem.

Akkor se teszik neki semi.

Kérhetnek lakbért othoni munkát nem az a baj, hanem én azért nem leszek ingyen munkás plusba hogy pénzt keresen

2021. aug. 2. 19:22
 12/47 anonim ***** válasza:
4%

Hova külditek már gyámhivatalba 30 évesen?


Ennyi idiótát bakker....


Kérdező neked meg sajnos az az opció maradt h szállásos munkahelyre elkell menni aztán albiba.

2021. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
98%
A skizofrénián kívül (amire gondolom szeded a gyógyszert) mi akadályoz hogy rendes állást keress és elköltözz? Később sem lesz jobb a családod hozzáállása, még fiatal vagy, tudnál saját életet építeni.
2021. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
97%
Ha a kérdezö skizofrén, akkor jó eséllyel gyámság alatt áll, azaz a gyámhatóság illetékes, emellett eleve nem sok munkára alkalmas, függetlenül attól, hogy valószínüleg semmiféle végzettsége sincs, mert erre sem alkalmas, maradnak a legkevésbé fizetö munkák.
2021. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Van munka helyem, kapok pénzt az államtól.

Ez van ilyen az élet :(

De nem tudom mi tévő legyek.

2021. aug. 2. 20:03
 16/47 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi rosszidulatú szarházi gyűlt itt össze..
2021. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Szia 17-es sajnos ilyen a társadalom.
2021. aug. 2. 20:11
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
#15, nem gyámság, hanem gondnokság 18 év fölött, de igazad van amúgy, valószínűleg csak alulfizetett munkát kap. Ezért javasoltam fentebb, hogy kérje a gyámhivatal segítségét, ott keresnek egy neki való intézetet, ahol legalább a lakhatása biztosítva van. Ételt is kap, ruházkodás is megoldott, és munkát is biztosítanak, így bevétele is lesz.
2021. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
7%
Skizofrénia ide vagy oda, annak sem a munkában (mármint annak ellenére is találhatsz munkát), sem az írásban nem kellene akadályoznia. Lehet, hogy bunkó vagyok, de ez az igazság. Inkább örülj, hogy eddig maradhattál ott, nem csodálom, hogy elegük van a szüleidnek. Kitenni amúgy úgysem fognak.
2021. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

19-es ha oda kerülök, a rokantcságim és fizetésem felet én rendelkezem?

Vagy nem?

2021. aug. 2. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!