Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítcség kellene, azal...

Segítcség kellene, azal zsarolnak hiba fizetek én is lakbért stb, ha nem dolgozom othon kitheteik a szürömet a szüleim othonról?

Figyelt kérdés

30F vagyok skizrofréniás

És azal zsarolnak ha nem dolgozom othon munkagépen javítás stb stb.

Plus hiába szállok be a rezsibe és élelembe.

3 szor voltam korházban , hova menjek ha kitesznek.

Senki nem fogad be 1 éjszakára.

Megtheteik de ha pénzt kérnek zsarolnak hogy bármikor csomagalhatok.

Az öregem is rokant és én is.

De kölcsönt akartak velem felvetetni.

Hova forduljak rendőrség ?

Vagy rehabközpont :(



#otthon #szülő #zsarolás #Skizrofrénia
2021. aug. 2. 18:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
90%

Skizofrénia igenis akadályozhatja az embert az írásban, a kommunikációban. Rengeteg nehezebb esetnek zavaros, kuszaság az írása, beszéde. Ne bántsátok emiatt, nem tud mit csinálni vele! Ha védett munkahelye van, akkor megváltozott munkaképességű, nem? Nem fogják akárhova felvenni.

Kérdező, pszichiáterhez jársz? Esetleg az orvosodat nem tudnád megkérdezni, hogy milyen lehetőségeid vannak?

Kitenni szerintem nem fognak, csak ijesztgetnek. Öregednek kell a pénz meg az ingyen munkaerő.

2021. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
88%

#39 Gondolom o nem gyakran jart korhazba. Tenyleg vannak olyanok, akik emellett is teljes eletet kepesek elni, valaki orvos, ugyved is lesz, de a tobbseg nagyon nem ilyen. Mogottuk eleve nagyon eros csaladi tamogatas, terapias motivacio van. Na meg olyanok is, akiknel siman felrediagnosztizaljak.


#41 Ha nem lattal meg kozelrol pszichiatriai beteget, es nem tudod, mivel jar, szerintem ez nem a te kerdesed...

2021. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

#43, de volt kórházba (Nyírő). Sőt volt, egy évig is..majdnem leszázalékolták. Voltak dolgai neki is. Gyűlölte az embereket. Megérinteni, megölelni nem lehetett. Sajnos gyerekei így nőttek fel ölelés és puszi nélkül. Az egyik ki tudott ebből kerülni, de a másik nem, ő is kórházi kezelésre szorult sok esetben.

Voltak sztorik, de összességében a kollektíva nem hagyta magára. Elnéztük a "hülyeségeit". Már reggelente látszott rajta, hogy milyen napja lesz. Olyankor rá se néztünk, mert azt is provokálásnak tekintette.

Sok türelem kellett hozzá.

2021. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
68%
43# nagyon is sok pszichiátriai beteget láttam és normálisnak hitt embereket is.
2021. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
16%

Skizofrének 100%-os életet tudnak élni, csak szedniük kell a gyógyszert.


Nem béna vagy, ember, tessék beállíttatni a gyógyszereidet és akkor külön is lakhatsz, mert rendszeresen szedve nincsenek tüneteid.

2021. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%

Melyik munkahelyen kérdezik meg h skizofrén vagy e?

Több gyárban voltam már. Egyiknél sem volt kérdés. Üzemorvos?

Mér egy vérnyomást, tüdőszűrő kell, max látás vizsg azt csók.

Fizikálisan bírd a dolgot és ennyi.


Igen kirakhatnak. Az ő ingatlanuk.

Az albérletből is kirakhat a tulaj attól h fizetsz.

2021. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Majd lesz valahogyan :(
2021. aug. 4. 14:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!