Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként hogy támogatod a...

Felnőttként hogy támogatod a szüleidet?

Figyelt kérdés
27/N vagyok, édesanyàmnak havonta 20.000 Ft-ot küldök az ellàtàsàhoz, mert egy intézményben lakik, a nyugdíja àltal, beteg, alzheimeres és skizofrén. Ezen felül néha feltöltöm a telefonjàt, illetve küldök neki csomagot, adok neki pàr ezer FT zsebpénzt. Édesapám hónapok óta nem tud dolgozni, szintén betegség miatt, munkanélkülin van. Bevàsàrolok neki havi egyszer 20.000 Ft értékben élelmiszert, valamint megveszem neki a gyógyszereit, vitaminokat. Rezsijét tudja fizetni, illetve költőpénze van. A havi nettó jövedelmem 180.000 Ft. Ebből nekem is vannak szàmlàk, rezsi, hitel, stb.
2021. aug. 7. 08:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Oldják meg... mikor nekem kellett volna segítség 25 évesen (éltemben először), mehettem volna az utcára is felőlük.
2021. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.


Élem a magam életét, önálló avagyok, saját fizetésből élek, most vettem bárminemű segítség nélkül az első lakásomat (hitelre).

2021. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!