Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondtak már olyat, hogy...

Mondtak már olyat, hogy csomagoljatok össze és költözzetek el otthonról?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonlót

2021. aug. 11. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellett mondani! Alig vártam, hogy tiplizhessek!
2021. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%

Igeeen, sokszor. Mondjuk anyám lepődött meg a legjobban, amikor megfogtam, összecsomagoltam és tényleg elhúztam tőlük :D

Szerencsére volt is kihez fordulnom, így nem lettem hajléktalan, bár anyám azóta sem érdeklődött irántam, úgyhogy nem zaklatta fel a dolog. Azóta nyugodt vagyok, nincsenek lelki problémáim és megszabadultam egy nagyon mérgező személytől az életemben :D

2021. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Igen volt, többször is költöztem korábban, bár 1x volt csak, hogy konkrétan meg lett mondva, huzzak el. A többi esetben magamtól léptem.
2021. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nekem is sokszor, veszekedéskor. Kb 14 éves korom óta elég sokszor hallottam már ezt. Kíváncsi leszek mikor jön el a végső pont, amikor tényleg lelépek
2021. aug. 11. 20:05
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Úgy nagyjából igen, de a szituáció ennél viccesebb volt. Egy nappal a kollégiumi beköltözés előtt anyámék:

- Összecsomagoltál már? Mer' holnap költözöl!

2021. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Katona Dius ***** válasza:
89%
Mondták. Összepakoltam a legszükségesebbeket és leléptem.
2021. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is,egy tök felesleges dolog miatt,megint valószínű fontosabb volt mit gondol más. Én elkezdtem kivágni a ruháimat a szekrényből,de aztán igazából apa állított le minket,mamámhoz mentem volna amúgy:D (meg alapból is odakészültem ami miatt vita lett szilveszterkor,mert random dolog volt) Ez volt úgy 15 vagy 16 évesen. Most szeptemberben egyetem miatt költözök,de sajnos ők fizetik még,úgyhogy ez nem olyan igazi költözés,meg nem is egyedül leszek.
2021. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Régen hallottam egy olyan esetet, hogy valakivel üvöltöttek hogy takarodjon el otthonról, mert nagyon összeveszett a szüleivel. Nem tudom mi lett a vége.
2021. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem is egyszer
2021. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Viszonylag gyakori szokott lenni ez a családokon belül,hogy elküldték a gyereket hazulrópyvagy egyenesen kidobták hazulról.
2021. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!