Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondtak már olyat, hogy...

Mondtak már olyat, hogy csomagoljatok össze és költözzetek el otthonról?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonlót

2021. aug. 11. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor. Harmadjára el is költöztem.
2021. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap kaptam az ívet, hogy költözzek el mert sokba kerülök és csak a helyet foglalom. Fizetésem jelentős részét hazaadtam de nem volt nekik elég.

Amikor elköltöztem nagyon meglepődtek bár nem értem miért mert évekig ezt akarták.

Albérlet kevesebbe kerül mint amit havidíjban szüleimnek fizettem.

2021. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokszor. El is jöttem 19 évesen, nem bántam meg.
2021. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

" viszont megsértődni a családtagokat közeli rokonokra az nagy "luxus" lenne."


Ezt a baromságot...már miért lenne luxus? Attól, hogy valaki a rokonod/családtagod, attól még nem kell negbocsátani mindent, nem tehetnek/mondhatnak akármit...

2021. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt a baromságot...már miért lenne luxus? Attól, hogy valaki a rokonod/családtagod, attól még nem kell negbocsátani mindent, nem tehetnek/mondhatnak akármit..."


Azért mert mondjuk ha 30 év múlva valamelyik a halálos ágyán van és vissza gondol , hogy: "a francba is milyen hülyeségen kaptunk össze...."

De az elpocsékolt 30 évet már nem kapják vissza

2021. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!