Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nem akar elengedni...

Apám nem akar elengedni Pomázra, mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz mennék, de nem akar elengedni, mert ő nem ismeri azt a fiút. Össze is vesztünk emiatt. Mit tegyek? Innen pomáz 234km-re van, de nem vagyok már kisgyerek, hogy ne tudjak felülni egy vonatra...

2021. aug. 24. 00:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/362 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem azt, hogy egy lánynak miért 200+ km-ről kell csávóznia :D

Én ha pasit (jó, persze, barát, legyen, azt is hasonló módon szűrök) keresek magamnak, belekalkulálom, hogy milyen messze van. Tehát ha nem vonatozom el maximum egy óra alatt, akkor offos, mert a világ másik végére minek mennék?


(Engem apukám még meg is folytana, pedig tud egy-két hülyeségről, amit csináltam)


Van egy nagyon jó példám : Apukám, hiába vagyok felnőtt, mindig megkérdi hogy kivel hova megyek. Nem azért, mert számon akar kérni, hanem azért, mert biztonságban szeret tudni. Így, ha elmegyek otthonról is egy-két óránként küldök neki egy szivet, hogy tudja, nincsen gáz.

Elmentem egy közeli városba hb-zni egy tinderrandira. Apukám, bár fogalma sem volt, hogy ki a srác, elengedett (mert már felnőtt vagyok mondjuk), de elvárta, hogy szóljak hogy megérkeztem, miujság, nem vagyok-e már tacsak készen, stb...

A szomszéd városba mentem, és így aggódik. 200 km-nél már azt is megkérdezné, hogy magamtól vagyok-e ilyen hülye, vagy fogják-e a kezem :D

2021. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/362 anonim ***** válasza:
99%

** fojtana

(Esküszöm, emelt magyar érettségim van, és egyre idiótább hibákat vétek)

2021. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/362 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes, anno mikor kiírtam egy kérdést még 14 évesen, akkor mindenki azt írta, hogy ennyi idősen már bőven el lehet utazni busszal a barátnőmhöz, aki kb a a város másik végében lakott és nem értették, hogy miért félek tőle ennyire. Az volt az első találkozásunk. Anyám szintén nem ismerte őt, én is csak neten beszéltem vele előtte írásban meg hívásban, de már elég régóta. Akkor az miben volt más, hogy itt most mindenki az ellenkezőjét írja, mint ott?
2021. aug. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/362 anonim ***** válasza:
94%

#23

A város másik végében…

Melyik városnak van a két legtávolabbi pontja egymástól 234 kilométerre? Hát megsúgom, nem Pomáznak!

2021. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/362 anonim ***** válasza:
93%
*ország másik végén.
2021. aug. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/362 anonim ***** válasza:
83%
És te is lány vagy?
2021. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/362 anonim ***** válasza:
8%

#26

Nem vagyok lány. De itt azzal érveltek eddig, hogy a kérdező kiskorú. Én meg még 16 sem voltam akkoriban, nemhogy 18. Ha ők már ismerik egymást, akkor mi az akadálya?

Vagy csak tőlem vártak volna túl sokat az akkori válaszolók? Mindenesetre semmi baj nem lett belőle, csak nem értem, hogy ugyanarra a kérdésre miért válaszolt ott mindenki úgy, mintha éretlen lennék, ha nem vagyok rá képes, míg itt mindenki azt írja nem elég érett még hozzá.

2021. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/362 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként mehetnél apukáddal és akkor biztos nem lenne semmi baj. Beszéld meg vele, hogy elmenne-e veled, meg szólj róla a barátodnak is. Akkor már egy egész más kontextusba kerül a dolog.
2021. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/362 anonim ***** válasza:
94%

A kérdező következő kérdéde:

Itt ragadtam pomázon mert a pasi kidobott és nem tudok hova menni mert hajnali 1 van...kislány térj észhez kérlek, egyértelmű hogy meg akar dugni, másért kizárt hogy elhívna ilyen messsziről egy lányt..16 évesen még megértem hogy naiv vagy de legyen eszed..mi lesz ha mégse úgy alakulnak és végül kidob a srác, majd ott dekkolsz este azt nem is ismered pomázt úgy hogy tudd hol van éjszakai járat ha van ott...

2021. aug. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/362 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretném elhívni még hozzánk


Ja, de az oké, hogy te menj hozzá. Kis vicces.

2021. aug. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!