Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a barátnőm,...

Hogyan vegyem rá a barátnőm, hogy a lakásába vihessem a 4 éves kislányom láthatáskor?

Figyelt kérdés
Viszonyom volt, lebuktam és az akkori élettársam kidobott, ö a gyerekem anyja. A szeretőmhöz költöztem, viszont ö nem szereti a gyerekeket. Találkozni sem hajlandó a gyerekkel, így hogy oldjam meg a láthatást?

2021. szept. 22. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
90%
Mi a helyszín? Budapesten vannak napi 4 órára is szobák.
2021. szept. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
100%
#31 azok baszobák, a kiadó majd dob egy hátast, ha kérdező beállít egy négyévessel...
2021. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
93%
Gyereket csinálni és félre dugni elég felnőtt vagy. Legyél a probléma megoldásához is elég felnőtt...
2021. szept. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg ha a barátnődnek volt esze belemenni családos emberrel viszonyba akkor fogadja el a csomagodat-a lányodat.
2021. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy tudom, hogy most lehet bérelni szobát, apartmant. 2 hetente egyszer csak kibírod azt az 1 éjszakát.
2021. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
70%
32 van olyan is ahol nem csak az van... Nem csak a szexről szól az élet.
2021. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
75%

Itt írjátok sokan, hogy a nőnek el kéne fogadnia a gyereket. Szerintem meg elfogadja a gyereket, csak épp neneakarja a saját lakásában tudni. Azért havi két hétvégén jó képet vágni ahhoz, hogy egy négy éves szórakozik a lakásodban, nem épp nyerő egy nőnek, aki nem akar gyereket (mert ha akarna, akkor már lenne neki).

Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor nekem nem lenne bajom a gyerekkel, de biztos nem hozhatná az apja rendszeresen hozzám. Szóval akárhol máshol találkoznék a kislánnyal néhány órára, de az éjszakát nem tölthetné nálam.

2021. szept. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy!Ha ő nem akarja ott látni, akkor nem kell odavinni.Oldd meg!De biztos vagy abban,hogy olyannal akarsz együtt élni,aki már most ki nem állhatja a gyermekedet?Később még uszítani is fog ellene.Arra sem volt tekintettel,(ahogy te sem)hogy létezik.Az lesz a célja ennek a nőnek,hogy csak vele foglalkozz,a gyermekedet pedig hanyagold.Szerintem bérelj saját lakást,és tartsd a kapcsolatot a kicsivel,ő ugyanis nem tehet róla,hogy nem bírtál magaddal.
2021. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
18%
37 ilyen nincs!Ha kell a faszi, akkor kelljen vele a csomag is. Nem családos emberrel kell kefélni,és akkor nem gond ez.
2021. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
89%
Öcsém oldd meg. Az én lakásomba sem hozhatnád a gyerekedet az biztos. Én sem lennék rá kíváncsi, ha meg szétrámolná a lakásomat üvöltenék. Ha gyereket csinálni tudtál, ezt is oldd meg.
2021. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!