Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 A kérdező kommentje:
#9 Igen, tudom mi a helyes. De UTÁLOM ha hurutosan valaki beleköhög a szobámba vagy az aurámba. Olyan sírógörcs fog el, mintha a halálom pillanata érkezett volna el.
2021. szept. 29. 23:05
 12/89 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg venni kell levendula, édesgyökér, lándzsás utifű gyógyteákat, és szépen iszogatni felváltva.

Jó az idegeknek, a beleknek, a légzőrendszernek!


Higgadj le, és főzz egy jó Teát!

2021. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
75%
Jobban szereted önmagad, mint Édesanyád. Én szegyelném magam, önmagam előtt. Remélem érted, a beteg fejeddel!?
2021. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
0%
pofozd fel
2021. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:
Szombaton például használni akarta a számítógépemet, hogy befejezzen itthon pár munkát. De 1 óra után elüldöztem itthonról, mert már annyira szétköhögte a szobám és már a képzeletemben kerékbe törtem 10-szer és brutálisan kivégeztem. Emiatt be kellett mennie miattam a munkahelyére, szombaton....
2021. szept. 29. 23:07
 16/89 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kerj bocsanatot es koltozz el.

Elj ugy ahogy akarsz (ha mar nem kezelteted magad) de masok eletet ne keseritsd mar meg!

Ram uvoltottel volna a hazamba, ugy vagtalak volna ki mint macskat sz@rni!

2021. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
82%
Menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy nagyon sajnálod. Tudod, hogy nem szabadott volna ilyen stílusban beszélni vele. Ķérd meg, hogy bocsásson meg és ne haragudjon rád.
2021. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
97%
#10. Egyáltalán nem normális. Azt ugye tudod, hogy jelenleg is több száz féle baktérium van benned? Vagy hogy pont az a billentyűzet vagy érintőképernyő a legkoszosabb amit éppen most tapizol? Tele van vírussal...
2021. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
58%
akinek még nem esett volna le: a hét troll kérdése.
2021. szept. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:
#19 Nem troll kérdés, csak nincs sehol megosztanom az érzéseimet és végre van egy hely, ahol anonim kiírhatom miket érzek aközben, miközben valaki hurutosan köhög az aurámban. Ugyanezeket érzem munkahelyen, iskolában. Sokszor már annyira őrületbe kergetnek, hogy belebújok a pólómba, csakhogy ne kapjam el a bacikat a levegőben, mindig kiröhögnek.
2021. szept. 29. 23:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!