Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
87%
Ja, hordjon szájmaszkot otthon, mert egy hisztis picsa a huszonéves fia.
2021. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hordj otthon is maszkot gumikesztyűvel együtt és szerezz be pár flakon fertőtlenítő aeroszolt. Vagy zárkózz be a szobádba és ki se gyere...vagy menj el orvoshoz és kezeltesd magad. Ez, amit művelsz nem normális. Így biztosan minden nőnemű lény messzire el fog kerülni.
2021. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
4%
51-es inkább mint hogy elmenjen szombaton a melóba nem? Minek kell már itt kötekedni ...
2021. szept. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 l0m3x ***** válasza:
73%
Homokos eltartottnak jó lenni? (Csak szofisztikált voltam) Haladjál már valahova. Indúlj el és a problémád sem lesz meg... Szerinted szüleid 200 éves korodig tartanak el? Amúgy megpusztulsz magadtól. Az idő megoldja.
2021. szept. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
91%
"1-es inkább mint hogy elmenjen szombaton a melóba nem? Minek kell már itt kötekedni ..." Tehát alkalmazkodjon ő egy hisztérika, munkaképes felnőtt férfihoz.. Takarodjon a hapsi dolgozni, meg a sajátjába, ne az anyja nyakán vinnyogjon.
2021. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
18%
55 ez egy betegség felfogod,nem mindig az a megoldás,hogy takarodjon otthonról.Orvos kell neki. A saját gyerekeddel is így bánsz ha ne adj isten bármi baja lesz? Gratulálok....
2021. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
90%
Én azt fogom fel, hogy esze ágában sincs kezeltetni magát, pedig egy hipochonder álladó hisztériázása tönkretehet mindenkit akivel együtt él.
2021. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
91%
56os, ha olyan tahó paraszt mint a kérdező akkor igen így bánnék vele
2021. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
12%
Velem vitatkozol itt ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál csak :) te is kezelésre szorulsz :) további szépet.
2021. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
97%
Majd akkor kötözködj ha a te nyakadon lesz egy ilyen beteg agyú hipochonder "ember" aki pokollá teszi az életedet a nyavalygásával ha csak hazalépsz.
2021. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!