Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami történt, de nem fogok ezzel a bajjal elmenni orvoshoz. Megpróbálom holnap neki valahogy elmondani (bár közel nem merek hozzá menni, szóval csak távolságtartóan..) hogy bocsi anyu, de hetek óta életveszélyt érezve rettegek tőled, fogadd el légyszi. Remélem megérti...
2021. szept. 29. 23:41
 32/89 anonim ***** válasza:
59%
Én végig sem ólvastam amit ez a bolond nő írt. Hipochonder 21 éves és akkor mivan te egy nagyon magadnak való szemét ember vagy.. Én meg Aspergeres és 16éves de sóha nem mondnám azt az anyámnak hogy takarodjon ki meg bízztos nem üldöznél el a munkahelyére te egy nagyon mócskos nő vagy.. Úristen, neked a késöbbiekben sem férfi sem gyermek nem való... Szomorodj meg magadnak valahól. Ha felnőt leszek és lessz gyerekem sóha ne legyen ojan gyermekem mint amien tevagy inkább legyen autista énis az vagyok de velem ijen undóritó problémák nincsennek.... hálátlan szemét mocskos.lessz gyermeked kívánom úgyan ezt kabd vissza
2021. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim válasza:
64%
Istenem.Akkorát köhögnék anyád helyében rád hogy leállna a szíved.Aztán bedobnálak ész bent lakásos suliban MÁS emberek mellé,persze hétvégén muszáj lenne hazajönnöd BUSSZAL,de a legforgalmasabb.Covid idején de bebujtal az ágynemű tartódba vagy mi?Nem vagy te fiú vagy férfi csak egy gyáva nyamnyila.
2021. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
42%

Az érintettek élettörténetében általában olyan maradandó élmény lelhető fel, amelytől megrendült a biztonságérzetük. Ilyen például az, amikor valakinek kiskorában meghal egy óvodástársa, osztálytársa. Ez azért okozhat gondot, mert a gyerekek alapélménye a halállal kapcsolatban az, hogy általában az idős emberek halnak meg. Emiatt ha a kicsik azt tapasztalják, hogy a halálbármikor bekövetkezhet, és még egy kisgyerek sem védett vele szemben, az beindíthat olyan félelmeket, amelyek később hipochondriához vezetnek.Az érintettek élettörténetében általában olyan maradandó élmény lelhető fel, amelytől megrendült a biztonságérzetük. Ilyen például az, amikor valakinek kiskorában meghal egy óvodástársa, osztálytársa. Ez azért okozhat gondot, mert a gyerekek alapélménye a halállal kapcsolatban az, hogy általában az idős emberek halnak meg. Emiatt ha a kicsik azt tapasztalják, hogy a halálbármikor bekövetkezhet, és még egy kisgyerek sem védett vele szemben, az beindíthat olyan félelmeket, amelyek később hipochondriához vezetnek. Te



Hipochonder legalább magadnak álítodtad fel a diagnózost?? Mert bíztos nem szakember.. te agy bajos...

2021. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
67%
Az is igaz hogy a hipochonderek azok állandó félelmet éreznek azzal szembem hogy betegek bemesélik maguk nak és betegesen utána járnak hogy nincse valami betegségük.. te neked maximum anya undorod van nem hipochonder fogyatékos
2021. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, nem nő.

Ha lesz gyerekem (valószínűleg nem szaporodom, megmentelek titeket), kérem is hogy ordítson rám ha betegen bemegyek az ő no-go zónájába. Az egészséges embernek legyen már egy helye ahova nem viszi be a betegséget a beteg ember.

#33 Ha rám köhögne, szerintem ott kötném magam fel helybe.

#34 Magamnak állítottam fel a diagnózist. Tudom hogy agybajos vagyok.

#35 Nem undorodok anyától ha egészséges. Betegundorom van. És tökmindegy ki az, de undorodom a beteg emberektől.

2021. szept. 30. 00:16
 37/89 A kérdező kommentje:
Covid előtt amúgy nem rettegtem ennyire. Viszont covid időszakban ki sem jöttem a lakásból. Covid után annyira megörültem, hogy 2020 márciusa óta nem voltam beteg, hogy belevéstem az agyamba, hogy soha többé nem leszek az és mindent megteszek érte. Emiatt vagyok ilyen parás, pedig hiába hiszen elkaptam már és 1 hétig most beteg is voltam. Most megint azt akarom, hogy ne legyek soha többé beteg egész életemben, de így hogy körülöttem mindenki beteg ez így nem lehetséges.... nem akarom elfogadni, hogy megbetegedhetek. Nem akarok soha többé, nem akarom elfogadni a tényeket, a saját világomban akarok élni saját fizikával, kémiával, ahol nincsenek betegségek...
2021. szept. 30. 00:24
 38/89 anonim ***** válasza:
64%
Féfri vagy az gáz. Az írásodból itélve egy hosztis nő nek itéltelek... nőlj fel és viselkedj vagy költözz el és hagy anyukádnak békét..
2021. szept. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
59%
Szexista 38-as, ilyenkor mit érzel, amikor hisztis nőzöl, de megtudod, hogy egy férfiról van szó?
2021. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
31%

Nem undorodok anyától ha egészséges. Betegundorom van. És tökmindegy ki az, de undorodom a beteg emberektől.



És tökmondegy ki az de undorodom a betegektöl... Nem undorok anyától ha egészséges.



Hát de nem az mert beteg szóval te a saját annyádtól is undorodsz.. egymás szavaddal ütöd a másikat neked szerintem komóly viselkedési zavarodvan. Mentális retardáció mássalis van próblémád?? Pl a buszon meg nyomod a leszállás jelző gombott?? Merr ha igen akkor annyira nem vagy hipoconder 😂 tudod azt naponta több száz ember fogdossa akkor az nem baj vagy ha a buszon kapaszkodnod kell úgyan úgy elkapod a betegséget. Valaki beleköhög a kezébe meg fogockodik aztán te is leszálsz vagy fel oly mond1 aztán meg fogod.. Az nem baj de anyádra rátudtál kiabálni.. jólvan elég leszídást kaptál velejsd el ezt a fajta női hesztériumot mert gáz vagy .

2021. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!