Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
29%
A kérdező segítségért fordult a gyakori népéhez. Itt a válaszolók kb. a fele a saját frusztrációit éli ki, nem segíteni akar. Szerintetek az segítség, hogy különböző szörnyű jelzőket aggattok rá? Az a segítség, ha elmondjátok hogy (milyen módon, milyen szavakkal) kérjen bocsánatot. Volt néhány ilyen válasz, kérdező, kérlek ezeket olvasd el, és kérj bocsánatot. Normális stílusban persze azt is meg lehet említeni, hogy jó lenne, ha elmenne orvoshoz vagy pszichológushoz, de amit a válaszolók legalább a fele csinál, az sima földbedöngölés, nem segítség.
2021. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim válasza:
96%

Szerintem az is probléma, hogy túl teng a tesztoszteron szinted, tehát keress egy barátnőt vagy maszturbálj gyakran és higgadtabb vérmérsékletű leszel!

Másrészt pedig anyukád is hibázott, mivel betegen illő lenne ügyelnie rá, hogy ne fertőzzön meg, sőt fel is vehetne egy maszkot mikor bemegy a szobádba. Egy világjárvány idején különösen fontos, hogy figyeljünk egymásra! Neki is elnézést kellene kérnie tőled!

2021. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
80%
81 talán azért jár ide ennyi troll, mert a hozzád hasonló, megvezethető hülyékből is sokat találni itt
2021. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
96%
#83: Pont erről beszélek. Te is csak másokat bántani jössz ide. Ha azt hiszed troll, minek válaszolsz? Egy alapvetően rossz idegzetű embert miért kell a földbe döngölni? Engem nem zavar, ha bántasz, lepontozol, lepereg rólam. De van, akiről nem. Olyan jó lenne, ha Magyarországon nem a bullying lenne a divat! Ez a magyar oktatásügy szégyene.
2021. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
11%
84 te ilyen social justice warrior lmbtq izé vagy amúgy? Annak tűnsz.
2021. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
89%
#85 Csak egy normális felnőtt vagyok, normális családban két gyereket nevelünk. Lehet, hogy nektek furcsa, hogy egy normális felnőtt nem szereti nézni, olvasni a bántó stílust. Részemről ennyi. Tovább nem is nézem.
2021. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
85%
Tök mindegy, én intéznék egy jó szakembert neked, mert a hipochondria egy dolog, de idegből üvölteni a másikkal már pszichiátriai eset.
2021. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
34%
82es vegyen maszkot az ski idiótakent retteg egy kis vírustól.
2021. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
97%
#87 és a kommentek között volt már olyan is a kérdezőtől, hogy már "emelte a lábát", meg legszívesebben "megölné", aki a közelében köhög.
2021. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!