Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
63%
39 es nem tudom mit érzek ijenkor meglepődtem nem vagyok szexista lány vagyok és szűz 16 te? xD de szerintem mindenki azt gondolta hogy lány.. Hány fiút ismersz aki ilyesmit ki írna ide vagy ilyen dolgokkal foglalkozna ?? én eggyetsem xD
2021. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező igen csak pszicholgóiai eset vagy durván.

Jártál már egynél, mert ez kezelhetetlen ha már ilyen a szitu..

2021. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
76%
21 éves srác aki fel a hurutos kohogestol covid idején. Huzzal mar ki a panel tarsashazbol vagy mittudom en milyen ciposdobozba laksz a napra a kertbe bárhova hogy erosodjon az immunrendszered. Olyan munka hogy ne legy emberek közt?huzzal le egy hónapot egy kőműves mellett és lesz immunrendszered a telefont bazd ki a kukába .anyától bocsánatot kérni. Az enyem is köhög és meg csak azt se mondom hogy aljon arrébb.
2021. szept. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
91%
"Sajnálom ami történt, de nem fogok ezzel a bajjal elmenni orvoshoz. " Pedig kéne, mert rohadtul megkeseríted mások életét a képzelt bajaiddal. Ha már a magad érdekében nem vagy hajlandó tenni ez ellen a hülyeség ellen.
2021. szept. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
66%
ciposdobozba ez jóvolt 😁😁😆😆😆😆😆😅😅🤣🤣:D vigyázz ha kimész a napra mert a magas Uv öregíti a bört ne hogy baj legyen elne ájulj xD
2021. szept. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 l0m3x ***** válasza:
63%

El sem olvastam a válaszokat. Anyáddal nem üvöltözöl!!! És pont.

Milyen hipófaxom. Vagy tanúlj, vagy takarodj el dolgozni. Anyád Szent. Itt kellene egy jó hipófaxom lángos. Hüliegyerek.

2021. szept. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
98%
Azt ugye tudod hogy ahogy az üvöltéssel kinyitottad nagyra a szád, vírusok ezrei jutottak a szervezetedbe és valószínűleg már szépen szaporodnak is mindenhol benned? Szép lassan, megfontoltan fertőznek meg az influenzával. Lehet nem is a kiabálástól fájdult meg a torkod hanem már rég nagyon nagyon beteg vagy Lehet bele is halsz....
2021. szept. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem


Bunkó vagy, nem hipochonder.

2021. szept. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha lenne egy csepp esze akkor kibaxna téged a faxxba. Majd az utcán is vonyíthatnál mint egy elmebeteg. Tart mint a lovat huszonévesen, és ilyen hálás vagy. Megéri gyereket nevelni 🤔
2021. szept. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvastam végig a válaszokat,de kérj pszichiátertől segítséget ha kell szedj gyógyszert is átmenetileg mert ez a fajta hipochondria már nagyon durva.

Én is az vagyok de próbálom józanul kezelni és nyugtatni magam. De ez már durva hogy anyukádnak be kell mennie a hétvégén. Egyébként nem lett volna egyszerűbb ha szájmaszkot vesz fel?

2021. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!