Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
97%
#19 ezt honnan veszed?
2021. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:
#16 Kártyámon van 5000 forint, havi bruttó 40 forintot keresek diákmunkából. Picit nehéz elköltöznöm abból. Ha anyám mondaná, hogy költözzek el, akkor az utcára kerülnék.
2021. szept. 29. 23:12
 23/89 anonim ***** válasza:
72%

21 te nem olvasod amit írogat ez a majom? Teleköhögte anyám a szobámat, levüvöltöttem három megyével arrébb is halloták, de NAGYON TELEKÖHÖGTE.


Üvegtigrisben volt az a rész: "...de nagyon csuklik"

2021. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
64%
Nem ez a marha az amelyik lakókocsiból akar büfékocsit gyártani?
2021. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
2021. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
92%

1. Igazad van abban, hogy nem illik másra ráköhögni. Ezt hazánkban sajnos senki nem veszi komolyan.

2. Ilyen fokú rettegés ennek ellnére sem indokolt, kivéve, ha súlyos immunológiai vagy más krónikus betegséged van. Ha a nátha, köhögés veszélyezteti az életedet, akkor jogosan aggódsz.

De ezt gondolom tudná édesanyád és akkor jobban vigyázna.

2021. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 A kérdező kommentje:

#23 Teleköhögte anyám a szobámat: Igen, ebbe mi a hihetetlen? beleköhög a levegőbe sokat.

levüvöltöttem három megyével arrébb is halloták: Metafora a nagyon hangos ordításra.

#24 és 25 nem, nem az én kérdésem ez.

2021. szept. 29. 23:18
 28/89 anonim ***** válasza:
25%
27 sokat beleköhög? a levegőbe? de nagyon sokat?
2021. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, még a végén elkapsz valamit
2021. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon sajnálom anyukad, hogy ilyen gyereke van,aki így bánik vele mindössze azért, mert szegény beteg..

Inkább aggódj érte, kicsit kiméld ki,csinálj neki teát.. de az,hogy ő tart el,és elüldözöd a házból, mert beteg,és ordibalsz vele...

Én a 4 es hozzászolóval egyetértek,és ennyi ember szavazatából 91%-a is...nem véletlen😅 és igyis szépen van fogalmazva.

Szerintem próbálj emberként viselkedni anyukaddal..és elmondani neki,h inkább nem is ő,hanem te vagy beteg,és menjetek szakemberhez ezzel...vagy költözz el... aztán majd nem fertőzz le senki:) ....

2021. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!