Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te enyhén szociopata vagy , keress fel egy orvos,mert előbb utóbb baj lesz ebből és a böri nem móka értem?
2021. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
74%
Mit véditek ezt a bolondot?? Ez egy bunkó tahó nem beteg csak retardált.. Jaj próblémája van jajj és ha neked lenne egy ijen gyereked ijeneket olvasok. Fel fogtátok hogy nem akarja kezeltetni magát?? Eljut az agyatokig?? Csak alra vonatkozik ez aki védi. És a diagnózist saját maga álapította meg.. De amit megálapítot a tünetei nem hasónlitanak rá egy hiposdoboz tüneteiben nincs benne az hogy akárkit meg tudna ölni.. Ez egy pszihés betegség ami elis fajulhat. Semmi köze nincs a pihosdobozhoz. Söt lefogadom hogy az annyába is beleköt minden eggyes nap elme bajos BNO kód mentális retardáció becsengettek majd írok.
2021. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem hipochondria, sokkal inkább valami kényszerbetegség, OCD-sek között is vannak olyanok, akik a baciktól rettegnek.

(Nem mondom, hogy ez az, de valamiféle kényszerbetegség, az biztos.)

Érdemes lenne erről komolyabban beszélgetni édesanyáddal, és hosszabb távon pszichiáter segítségét kérni.

Neked is jót tenne, ha kapnál egy konkrét címkét, mi a gond, minthogy magadban őrlődsz a rettegéstől, hidd el.

2021. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
98%

Minden (normális) ötletre nemet mondtál, mégis mit vársz akkor?

Majd én ajánlok valamit, üvölts még rá egy párszor, amíg meg nem unja, és ki nem vág téged a lakásból. És akkor nem kell tűrnöd a köhögését.

Ja hogy ez se tetszik, mert nincs hova menned? Akkor öreg, megszoksz vagy megszöksz. Szedd össze magad.

2021. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
87%
Vicces, hogy fél a betegségtől, nem lehet kilóméteres körzetben köhögni, de az nem jut eszébe, hogy nemcsak légúti fertőzések léteznek. Vannak olyan bajok is, amik szépen, alattomosan kinőnek a saját szervezetedben pl rák, pajzsmirigy betegségek, bélgyulladás, ilyesmik. Most képzeld el, hogy anyád rád üvöltene, hogy vidd a rákos prosztatádat a közeléből. Te erre hogyan reagálnál?
2021. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
97%

41-es: "Hány fiút ismersz aki ilyesmit ki írna ide vagy ilyen dolgokkal foglalkozna"

- nők és férfiak közt kb. egyenlő arányban fordul elő hipochondria, Gálvölgyi János is pl. ebben szenvedett.

Személyesen nem ismerek egy embert sem, vagy csak nem tudok róla, ezért nem is kattan be az agyamba, hogy biztosan nő írta.

2021. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
7%
76-os ezt az 1 bolondot 😄😄😄😄😁😂😂😂. Az én fiu ismerőseim nem ije elmezacarodottak. Jaj de lehet van köztük csak titkolják.. jajj lehet ez a kérdezőis hozzájúk tartozik mingyárt meg kérdezem a 10.kes b ósztályt meik van fen a gyakorikérdéseken... Senkisem csak Zoé meg Niki xD. Bukta..
2021. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
7%
Az a baj ,hogy manapság fiúk és lányok között nem lehet különbséget tenni , annyira elkorcsosult már a világ ,hogy a fiúk a barátnőik nadrágjait hordják ,hogy simán elhiszem , hogy ennyire picsigos fiú is van. Akinek nem inge nem beazi magár ,tisztelet a kivételnek. De sajnos akkir is ez van ,ma már nem igazán lehet azt mondani ,hogy a férfi férfi ,a nő meg nő. Ezek a nem is tudom melyik generáció,akik azt mondják övéjük a jövő. Isten ment ,hogy ilyen legyen az én gyerekem is ha felnő.
2021. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
98%
Az a fura hogy minden orvos, pszicohológusos választ ignorál pedig ezt kezeltetni kéne..nem értem miért nem akarja.
2021. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
37%
Térdenállva kell bocsánatot kérned, te tojáshéjas szargenerátor.
2021. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!