Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teli torokból ráüvöltöttem...

Teli torokból ráüvöltöttem anyámra, hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Hipochonder 21 éves vagyok, minden kis influenzától, megfázástól úgy rettegek, mintha egy halálzóna közepén lennék. Anya hetek óta hurutosan köhög, minden köhögése nekem olyan, mintha egy ágyúlövés lenne számomra. Összefertőzött engem is már, 1 hétig én is beteg voltam, mérges is voltam rá nagyon. Már jönnék végre kifele belőle, a gyógyulás legvégén vagyok de ő még mindig nagyon durván köhög. Bejött a szobámba, beköhögött egy jó nagyot hurutosan, erre akkorát üvöltöttem rá, hogy 5 megyével arrébb is hallották szerintem, ilyen hangosan még sosem üvöltöttem, hogy takarodjon ki, így sosem gyógyulok meg. Erre megsértődött. Nekem meg az üvöltéstől a torkom is elkezdett fájni, olyan nagyot üvöltöttem rá. Nagyon durván hipochonder vagyok, értsétek meg, legszívesebben megölném azt aki köhög mellettem. Sajnos az egész munkahely ugyanez a kategória, meg az iskola is, minden köhögés hallása számomra egy szívrohammal ér fel. Mindegy, bocsánatot szeretnék kérni anyától, valamit segítsetek.

2021. szept. 29. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg, hogyan tehetnéd jóvá.
2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
89%

Ezt mondd el neki, hogy durván hipochonder vagy, és bocsánatot kérsz.

És tedd hozzá azt is, hogy tudod, hogy nem normális, amit csinálsz..:)

2021. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
89%

Értem a betegségedet, nekem is hasonló van.

De azért nem volt szép dolog ráüvölteni anyukádra.

2021. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
91%
Ha én lennék az anyád és jókedvemben volnék, akkor úgy bocsájtanék meg, ha megmondod, hogy elmész ezzel az agybajjal szakemberhez (=pszichológushoz). Ha rossz napom van, akkor meg megmondanám, hogy szedd a cókmókodat, bérelj vagy vegyél magadnak egy lakást, aztán ott senki nem fog majd megfertőzni és ott élhetsz boldogan, vagy ordíthatsz, akivel akarsz, de velem biztosan nem.
2021. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
53%
És segíts neki a gyógyulásban.
2021. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon rettegek minden vírustól. Olyan munkát akarok iskola után, ahol soha többé nem kell emberekkel találkoznom. Bármit, csak ne kelljen mások hurutos köhögését hallanom. Megbolondulok tőle, nem akarok soha többet légúti fertőzést kapni.

#4 Hát ha ennyitől kidobnál.. Majdnem meg is tapostam szerencsétlent, mert olyan közel köhögte el magát, hogy simán megrúghattam volna és már lendítettem a lábam, épp csak visszafogtam. Attól még megértettem volna, ha kidobnál.

2021. szept. 29. 22:48
 7/89 anonim ***** válasza:
37%
Elnézést kérsz, ennyi.
2021. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok, nem véletlenül írtam ezt. Híres pszichológusok javasolják.

Mindig a másik tudja, mire van szüksége. Nem mi.

Persze kérj bocsánatot, de kérdezd meg hogyan tehetnéd jóvá

2021. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
88%

Kérd meg, hogy ne haragudjon rád, de belátod, hogy baj van az idegeiddel.

És húzzál el pszcihológushoz, vagy tanulj meg viselkedni!


Tudod te, mi a helyes, különben nem vádolnád magad, és nem lenne bűntudatod!

Hipohonderség helyett inkább sportolj, és érd el a teljesítőképességed határait!

Addig se otthon ordibálsz szerencsétlen anyáddal.

2021. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:
De amúgy amiket leírtam, az tényleg hipochondria? Nem normális dolog ennyire rettegésben élni az influenzától?
2021. szept. 29. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!