Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kell szégyellnem magam a...

Kell szégyellnem magam a szülők előtt, ha a húgom tud unokát felmutatni a szüleimnek én meg nem?

Figyelt kérdés

A hugom 37 én a bátyja 40 vagyok.

A család feketebáránya vagyok a szüleim szerint emiatt meg egy csalódás számukra. Mindezt azért mert nem akarok gyereket létbizonytalanságra, magam is mentálisan beteg szorongással küzdő férfi vagyok aki ennek tudatában nem akar gyereket, ami felelősség lenne. Mindezt amellett, hogy kezeltetem magam.



2021. okt. 9. 20:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem egy verseny. Nyílvan ha valakinek mentális problémái vannak annak előbb kezeltetnie kell magát. Inkább felelősségteljesebb vagy, hogy ezt beláttad. Lehet még gyereked eztán is de először járj el terápiára. A szüleidet meg hanyagold, sokszor az ilyen emberek miatt nem tudnak a problémákkal küzdő emberek kitörni.
2021. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
11.Attól hogy mentális problémái vannak még nem kisfiú...
2021. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es egy kötözködő idióta, kár vele törődni.
2021. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Az apám is ilyen szorongásokkal küzdő férfi volt,most 60 éves.

27 évesen mégis belement ebbe az egészbe.


Én is szorongó lettem,egész gyerekkoromban azt láttam,hogy apám szorong.

Minden helyzetben,nem bírja a munkahelyi stresszt,az embereket.

Ennek ellenére végig dolgozta az életét,de milyen áron?

Teljesen mentálisan kikészült,idősebb korára az italhoz nyúlt.


Nekem valami hasonlóan nehéz élet jut majd a továbbiakban,ha megélem azt a kort egyáltalán,amit ő.


A különbség annyi,hogy én már 15 évesen tudtam kb,hogy nekem soha nem lesz gyerekem,és ezt nem szabad tovább adni.


33/f

2021. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként nagyon nehéz ezt a tulajdonságot megváltoztatni.

Apámnak is csak minimálisa sikerült változnia.


Még a mai napig is szorong,de mikor fiatalabb volt ez erőteljesebb volt.


Egy gyereknek kiegyensúlyozott felnőttet kell látnia.


Mondjuk a szüleid helyében nem unokát várnék,hanem feltenném a kérdést magamnak,hogy miért lett ilyen szorongó a gyerekem.


Utolsó voltam.

2021. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Nyolcas, hallod is magad amikor beszélsz?
2021. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez megint csak a szokásos provokatív kérdés, de ha mégse: Nem, egyáltalán nem kell. Sajnos az előző generáció túlnyomó többsége még abban a mentalitásban nevelkedett, szocializálódott, hogy az egyetlen helyes életút a családalapítás és gyerekgyártás. Ezt nem tudod megváltoztatni. Nekik kell(ene) elfogadni, ha te nem így teszel. Ha nem megy, akkor kicsit lejjebb kell építeni a kapcsolatot.
2021. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
88%
Engem az is érdekelne, hogy aki igen szavazatot nyomott, pontosan miért is kéne szégyellnie magát a kérdezőnek? Mikor itt a válaszolók többsége is mind nemmel szavazna...és igen szerintem is provokatív mivel eléggé egyértelmű a válasz és ismét ez a szokásos sajnáljuk hogy nem lesz unokánk így szégyenteljes a gyerek...
2021. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
64%

Éppen írni akartam, hogy kezeltesd magad, mármint az ilyen idiotizmust kezeltesd ki magadból!

Szégyellni magad???? Normális vagy? Azért, mert nem vagy egy tenyészbika? Az se normális, hanem agyilag zokni, terhelt, fogyatékos, aki erre a világra gyereket mer vállalni! Ha tudnátok, mi következik, nemhogy gyereket, de még a vécére is alig mernétek kimenni!!!

Az agyam eldobom, komolyan!

Minden kapcsolatot megszakítanék egy ilyen idióta, kretén, degenerált családdal!

2021. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
100%

20.azért ezt finoman is lehet megfogalmazni :)

de egyet értek ahogy a többi hasonló válasszal is.

2021. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!