Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kell szégyellnem magam a...

Kell szégyellnem magam a szülők előtt, ha a húgom tud unokát felmutatni a szüleimnek én meg nem?

Figyelt kérdés

A hugom 37 én a bátyja 40 vagyok.

A család feketebáránya vagyok a szüleim szerint emiatt meg egy csalódás számukra. Mindezt azért mert nem akarok gyereket létbizonytalanságra, magam is mentálisan beteg szorongással küzdő férfi vagyok aki ennek tudatában nem akar gyereket, ami felelősség lenne. Mindezt amellett, hogy kezeltetem magam.



2021. okt. 9. 20:13
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
86%
Mi következik 20-as?
2021. okt. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim válasza:
100%
23.mire mondod ezt? (nem huszas vagyok)
2021. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
81%
20as, miert te tudod, hogy mi kovetkezik? Oszd mar meg akkor velunk.
2021. okt. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
94%

Azért bámulatos, hogy milyen suttyó, lenéző válaszok születnek itt. Pl. impotens valaki, mert nincs gyerek/nem akar. Ilyenkor jövök rá, hogy milyen lelkiszegénység van kis hazánkban.


Kérdező, én 30 éves nő vagyok, nekem sincs gyerekem, tesómnak van. Anyámék hasonlóan vélekednek sajnos rólam. Ha nem akarsz gyereket, akkor ne érdekeljenek mások véleménye, azt a gyereket Neked kellene felnevelni. Ne a társadalom elvárásainak próbálj görcsösen megfelelni, hanem magadnak.

2021. okt. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne foglalkozz velük. Nem a szülők miatt, vagy akárki más miatt kell gyereket vállalni. Ez a saját döntésed kell hogy legyen.
2021. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
17%
Kedves 4-es, bármilyenek is, ezek a "türhők" a kérdező szülei. Akik minden bizonnyal fontosak neki. Ezért is foglalkozik velük és ezért ne használjunk már rájuk jelzőket, ha a vélemény meg is van. Nyilván neked sem esne jól, ha valaki így beszélne a szüleidről.
2021. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
82%
De valószínűleg a kérdezi is türhőnek tartja őket.
2021. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%
Magyarul a húgodnak annyi az érdeme, hogy szét tudta tenni a lábát a pasijának. Wow, valóban nagyon büszkének kell erre lenni. Ja, nem :D
2021. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
26-os: azért ne nevezzük már szülőknek azokat, akik így megnyomorítják lelkileg a gyereküket azért, mert nem produkál legalább egy unokát...
2021. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
80%

14 éves kortól a gyerekek már nem igénylik a szülőket.

Aki 40 évesen leragadt ott hogy a szülei hibásak mindenért, a szüleivel lakik és mentális problémái vannak annak figyelnie kène mások tanácsára és nem gyakori kérdést kiírni rá.

Továbbá aki gyereket vállal azt nem kell úgy beállítani mint aki elmebajos.

2021. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!