Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetekmaz normális ha...

Szerintetekmaz normális ha egy negyedikes szülei arra kényszerítik a gyereket,mhogy velük eggyütt dolgozzon egy cseresznyésben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 17:01
 61/115 anonim válasza:
60%
Igen
2021. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/115 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem meg nagyon nem normális. Mint írod, a szüleid alkalmazottként (napszámban?) dolgoztak valahol. A negyedikes gyerek meg egyszerűen nem dolgozhat legálisan. És NEM, nem azt mondom, hogy ne végezzen házimunkát otthon, vagy segítsen otthon a kertben. Dehogy alkalmazottként dolgozzon valahol, mint egy felnőtt ember??

És sokak szerint itt ez normális dolog??? Ezek szerint ha én gyári melós vagyok, akkor oda is vigyem nyugodtan a gyerekeket, tudnak dolgozni a szalag mellett??

NEM NORMÁLIS A DOLOG, ÉS AZOK SEM, AKIK ITT AZT ÍRTÁK, HOGY AZ!

Akkor sem az, ha olyan volt az anyagi helyzetük, hogy szükség volt a gyerek munkájára! Nem a gyerek kérte, hogy megszülessen, a szüleinek kutya kötelessége eltartani 18 éves koráig.

2021. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/115 anonim ***** válasza:
88%

Hány éve volt ez?

Gyerekkoromban én az ilyeneket élveztem.

2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/115 anonim ***** válasza:
92%

#16


A vicc jut erről eszembe.

Ti is 30 lepedőt kaptok?

Mi?! Nekem csak egy ezrest ígértek.


Ti ezt pénzért csináljátok? :O

2021. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/115 anonim ***** válasza:
76%

#60

Túlzott alázat ?

A szüleim keservesen dolgoztak hogy mindenünk meglegyen.

Ennyit úgy gondolom megérdemelnek

Nyilván nem mindenki gondolja így.

Nagyon szegények voltunk mikor kicsi gyerek voltam. És emiatt a sok munka miatt lett meg mindenünk

Igen nekem se tetszett 11 évesek h egész nyáron a mezőgazdaságba voltam ,de felnőtt fejjel megértem miért ; kellett ; segíteni

Én is és tesom is házat kaptunk amikor felnottunk. Tehát jar nekik h segítsünk.

2021. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/115 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyáron kellett dolgoznod, minden hétköznap? ( - akkor szerintem, nem normális -)
2021. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/115 A kérdező kommentje:

#65

Bocsmár azt kifelejtetted hogy egy házat kaptatok.

Azt mondtad hogy ez jár nekik mert felneveltek, akkor nem csak felneveltek, de baromira gondoskodtak rólatok, és még a felnőtt életeteket is biztosították és ez több mint amit egy szülőtől kérhet az ember.

2021. nov. 1. 21:46
 68/115 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező. Szerinted én vagy a bátyám tudtuk 11 évesen h házat fogunk kapni ?

Akkor olyan anyagi helyzetben voltunk hogy eszünkbe nem jutott.

2021. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/115 anonim ***** válasza:
60%

Bírom az ilyen tini hisztit

Jaj segíteni kell otthon,nekem kell mosogatni,nekem kell kivinni a szemetet,13 évesen nem aludhatok a pasimnál,emiatt utalom a szüleim…

2021. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/115 A kérdező kommentje:

#69

Neked mibajod?

Én imádok avart sepregetni, porszívózni, füvetnyírni, locsolni, sepregetni, a mosogatást rühellem de azt is megteszem.

Szóval mivan?

Itt nem erről volt szó.


Egyébként meg.... hát... a szüleim konzervatív révén már azonnal kitagadtak volna ha pasim lenne, mert hát férfi vagyok....

...bár nemmegészen heteró de erről nekik nem kell tudniuk.

2021. nov. 1. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!