Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetekmaz normális ha...

Szerintetekmaz normális ha egy negyedikes szülei arra kényszerítik a gyereket,mhogy velük eggyütt dolgozzon egy cseresznyésben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 17:01
 81/115 anonim ***** válasza:
69%

"Kényszerítik" :D


Ha a gyerek ebben nő fel, ez lesz számára a természetes. Én imádtam kukoricát törni, aratni, stb, mert szuper móka volt kinn lenni a végeláthatatlan szántóföldön, beszélgetni, végre főzött kávét inni :D, stb.

2021. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/115 anonim ***** válasza:
72%
Mivan? Te felnőttként ezen kattogsz? Beteg vagy, már ne is haragudj :(
2021. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/115 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekvédelmisek foglalkozzanak az alkoholista, agresszív, drogos, gyereküket elhanyagoló, gyerekkel kolduló szülőkkel, meg azokkal, akik mások gyerekeit veszélyeztetik a saját problémás gyerekükkel. A kérdezőnek meg ideje felnőni.
2021. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/115 anonim ***** válasza:
27%
A gyermekvédelmis azzal fogkalkozik, amit a jogszabály neki előír.
2021. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/115 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen normális, hogy a szülők a gyerek megkeresett pénzének nagyrészét zsebrevágják és egy jelképes vigaszösszeget kap csak vissza a gyerek a szüleitől, egy olyan munkáért amit soha nem is kért?
2021. nov. 2. 15:14
 86/115 anonim ***** válasza:
74%
Az a nem normális, hogy már felnőttél, de még mindig ezen rágódsz. Erre mondták nekem régen, hogy tegnap rúgtak seggbe, most jutott eszedbe...
2021. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/115 anonim ***** válasza:
35%

Biztos, hogy nem tudunk mindent ennyiből, amit leírtál.

De:

- arról semmit nem tudunk, hogy milyen gyerek voltál - tanultál? segítettél otthon? tudtad becsülni a dolgokat, amiket kaptál? Vagy esetleg valamilyen nevelő célzata is lehetett annak, hogy magukkal vittek és dolgoztattak?!

- egy nyári szünidő egy részéről van szó

- bármit is írsz, biztosan nem csapkodtak rabszolgahajcsárok ostorral, hogy dolgozz ugyanannyit, mint a felnőttek

- olyan idősen annyi pénz (és ennyi évvel ezelőtt) szerintem nem lehetett kevés zsebpénz - és gondolom a többi "keresetedet" is rád fordították, nem drogos bulikban verték el magukra

- nem tudom, mi rosszat tehettek ezen kívül veled, amiért még mindig ezen a "kínzáson" rugózol...

2021. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/115 anonim ***** válasza:
86%
biztos vagyok benne, hogy neked nem volt kereseted, csak a szüleidnek, és abból kaptál
2021. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/115 A kérdező kommentje:

#88

Ládánként kaptuk a fizetést.

Tök mindegy hogy a azüleim kapták kézhez, ha egyszer én pakoltam tele a ládáim, az az én munkámért járó fizetés.

2021. nov. 2. 17:11
 90/115 anonim ***** válasza:
84%

még mindig nem derült ki, hogy miért tetted fel a kérdést.

hány éve volt ez?

2021. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!