Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy 7 éves kislányom és...

Víg Józsefné kérdése:

Van egy 7 éves kislányom és az apa nem mondd le róla. A kislányom nagyon szeretné. Érheti őt ez miatt valami trauma? Ha igen, akkor milyen trauma érheti? Mert attól félek, hogy valami baja lesz a kislányomnak ez miatt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 11:33
 31/91 anonim ***** válasza:
100%
Úgyhogy nem csoda ha épeszű hapsi ritkán hajlandó erre.
2021. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
94%
Én se mondanék le róla, ha ilyen anyja lenne.
2021. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
92%

A mostani férjednek szeretnéd, ha a vezetékneve a kislányé lenne?

Nincs ahhoz jogod,hogy a kislánynak tele beszéled a fejét,hogy az apja mondjon le róla.

2021. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
100%

10pont a 29-es válaszolónak!

Lényeges dolgokról nem beszélt a kérdező!

2021. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
96%

Na ez egy érdekes szitu. Ha egy gyerek szeretné az anyja pasiját, max megkérdezné hogy hívhatja -e apának, eszébe se jutna a hivatalos cécó.


Ellenben adott egy nő, aki aligha lát egy fillért is a sittes exétől...Valószínűbb hogy anyuka biztos pénzforrást akar a gyereken keresztül a mostani férjtől, minthogy a hét éves azt akarja: mondjon le róla az apja. Ha ilyet mond, ott jócskán telebeszélték a fejét.


Most mondjátok hogy nő létemre rosszindulatú vagyok, de én itt erősen készülő hosszútávú lehúzást látok.

2021. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
76%

A gyerek nem ismeri a börtönös vérszerinti apját, csak valami bácsinak hívja.


A többit meg fantáziáljátok.


A jelenlegi férj örökbe akarja fogadni a gyereket vagy névrevenni (ha igaz), de a vérszerinti sittes apa nem mond le a szülői felügyelet jogáról így nem tudnak mit kezdeni.

2021. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
94%
Miért az iskolázatlan, buta, egyszerű emberek csinálnak gyereket?
2021. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
98%
Jaja, és akkor miért nem ezt írja? Miért tesz úgy mintha a gyerek akarná? Miért nem azt írja: a jelenlegi férje örökbe fogadná a gyereket , de ezt nem engedi a gyerek vér szerinti- börtönviselt apja? Sunnyog az anyuka, sunnyog.
2021. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
86%

"Miért az iskolázatlan, buta, egyszerű emberek csinálnak gyereket?"


Mert nem veszik fel őket így nem tudják magukat halálra dolgozni!


Marad a dugás, otthonülés...

2021. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
98%

"Jaja, és akkor miért nem ezt írja? Miért tesz úgy mintha a gyerek akarná? Miért nem azt írja: a jelenlegi férje örökbe fogadná a gyereket , de ezt nem engedi a gyerek vér szerinti- börtönviselt apja? Sunnyog az anyuka, sunnyog."


Mert se fogalmazni, se összetetten gondolkodni, se írni nem tud normálisan...


Nekem negyedszerre küldött üres privát üzenetet arra amit válaszoltam..


Szerinted?

2021. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!