Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy 7 éves kislányom és...

Víg Józsefné kérdése:

Van egy 7 éves kislányom és az apa nem mondd le róla. A kislányom nagyon szeretné. Érheti őt ez miatt valami trauma? Ha igen, akkor milyen trauma érheti? Mert attól félek, hogy valami baja lesz a kislányomnak ez miatt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 11:33
 81/91 anonim ***** válasza:
88%
Mikor szabadul ki amúgy? Ez kiderült?
2021. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 A kérdező kommentje:
Miért kell bántani mikor csak egyszerű kérdést tettem fel milyen az olyan apa aki nem foglalkozott a gyerekével mindenki engem hibáztat meg mindenki engem bánt az apát meg senki nem én nem foglalkoztam virágal hanem ő
2021. nov. 22. 07:55
 83/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántana téged senki, ha nem félinformációkat csöpögtetnél ide, korrekt válaszra várva..

Azt értsd meg, hogy az apát nem mondathatod le a gyerekről, akkor sem, ha - jelen esetben - nem foglalkozik vele.

2021. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 qkker1 ***** válasza:
100%
Ennyi infóbol az jön le, hogy te vagy a rossz anya, ha esetleg minden lényegeset leírtál volna, akkor lehet hogy más lenne a véleményünk!
2021. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
100%
"Miért kell bántani mikor csak egyszerű kérdést tettem fel" Talán mert nem tudsz értelmesen fogalmazni, és lényeges információkat nem adtál meg: mégis mit vársz?
2021. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 A kérdező kommentje:
Miért én vagyok a rossz anya mikor én foglalkozok vele és én csak a gyerekemnek akarok jót azért írtam ide hogy reméltem hogy itt választ kapok de nem kaptam mert itt mindenki kritiszál és mindenki engem bánt bele kötnek mindenbe és apát meg senki nem bántsa mindenki őt védi de ha valaki is tudná azt hogy bánt velünk nem így állnának hozzá de mindegy. Hisz senki nem tudja hogy milyen legalább én foglalkozok a gyermekemel de ő nem foglalkozot vele és még én vagyok a rossz anya
2021. nov. 22. 10:15
 87/91 anonim ***** válasza:
100%
Kritiszál? Ne haragudj, de troll vagy, vagy tényleg ennyire nem tudsz írni mint látszik? Amúgy: abból hogy állítólag a lányod akarja hogy lemondjon róla az apja- nekünk mit kéne tudnunk az apáról vagy rólad? Honnan kellett volna tudnunk hogy nem érdekelte a gyereke ha nem írtad le a kérdésnél? Honnan kéne tudnunk a körülményeket? Senki se lát a fejedbe, ne várd már úgy a választ mintha mindenki ismerne, és tudná mi van, mik a körülmények...
2021. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de a kérdésből maximum rólad kapunk minimális képet. És sajnos az egy buta, tanulatlan embert mutat
2021. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Javasolnám keresd fel a helyi családsegítő és gyermekjóléti Szolgálatot.

Első körben ők a megfelelő helyre irányítanak, megmondják mire van lehetőséged, mit tehetsz, kihez kell fordulnod érdemben.

Ha ott előadod a problémádat, még a beadványok írásában is segítségedre lesznek.

Mivel nekik rengeteg tapasztalatuk van, ezért talán arra a kérdésedre is választ tudnak adni, hogy gyermekedet a további életében érheti-e trauma a kialakult helyzet miatt.

Fordulj hozzájuk bizalommal.

2021. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
84%
Kamu, de abból is a szrabbik, a "mondd"-os kamugéppel.
2021. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!