Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy 7 éves kislányom és...

Víg Józsefné kérdése:

Van egy 7 éves kislányom és az apa nem mondd le róla. A kislányom nagyon szeretné. Érheti őt ez miatt valami trauma? Ha igen, akkor milyen trauma érheti? Mert attól félek, hogy valami baja lesz a kislányomnak ez miatt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 11:33
 61/91 anonim ***** válasza:
0%
70. Nyilván Te sem lettél volna már 7 évesen sem kíváncsi az apádra, ha nem foglalkozott volna veled vagy börtönben lett volna. De ebből nekem akkor is az jön le, hogy ez csak egy troll kérdése.
2021. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
93%
Családipótlék ugyan hogy járna már a gyerek apjának, ha a gyerek az anyjával el, bakker? Pe
2021. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
0%
Nem troll, csak egyszerű ember, a kérdés szerintem valós, csak a kérdező már rég ebédel vagy alszik :D
2021. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
97%
Egyébiránt meg az apának jelenleg mindenkepp születem a szülői felügyeleti joga, hiszen börtönben van, te nagyon okos.
2021. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
97%

Víg Józsefné - lánykor neve passz - 7 éve szült egy kislányt. Az apa börtönbe került. A kislánynak lövése nincs, hogy az időnként felbukkanó bácsi tulajdonképpen az apja. Víg Józsefné időközben férjhez ment Víg Józsefhez. Víg Józsefné szeretné a múltját elfeledni, a sittes pasit az ő, és a lány életéből eltüntetni. Kitalálja hát, hogy mindez a 7 éves lánya kívánsága, aki lány azt sem tudja, hogy az időnként felbukkanó bácsi az ő apja.

Innen szép nyerni :-D

2021. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
98%
Víg Józsefné szerintem már azt is megbánta, hogy megszületett, nemhogy azt, hogy szóba állt/feküdt egy (majdani börtöntöltelékkel). És amit szerintem még szintén megbánt, hogy ide regisztrált! :D
2021. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
100%
Víg józsefnét lassan megkeresik Facebookon is úgy érzem.
2021. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 qkker1 ***** válasza:
100%

Válogassatok.


[link]

2021. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
0%
Először azért köttök bele a kérdezőbe, mert biztos nem mondta a gyerek, hogy lemondjon az apja. Hát biztos nem ezekkel a szavakkal mondta, de meg tudja fogalmazni a maga módján. Aztán hogy biztos teletömte a gyerek fejét. Vagy az is lehet, hogy rendszeresen veri és a gyerek fél tőle, ezért nem akar odamenni. Aztán kiderült, hogy a pasas börtönben van. Ez pont elég, hogy a gyerek ne akarja, hogy ő legyen az apja, főleg mivel alig ismeri, és van egy nevelőapja, akit úgy tűnik, hogy szeret. Lehet, hogy a kérdező is bénán fogalmazta meg, de teljesen elképzelhető a sztori. Remélem, nem a bíróságon dötötök ilyen kérdésekben. Egy apja ellen tiltakozó gyereknek képesek lennétek azt mondani, hogy biztos az anyja telebeszélte a fejét, és összeköltöztetni az akármilyen apjával.
2021. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!