Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikezdett velem a nevelő...

Kikezdett velem a nevelő apám. 17-18 évesen és többször felajánlotta, hogy feküdjek le vele az évek során. Most 23 éves vagyok és nem akarom tovább cipelni ezt a terhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy fentebb is írtam a nevelő apám kikezdett velem. Többszőr felajánlotta, hogy majd ő elveszi a szüzességem - majd amikor elveszítettem akkor, hogy majd ő segít nekem elélvezni, mert az első a legnehezebb. Többszőr mondta, hogy milyen szép a testem, régebben rá-rá csapott a fenekemre köszönésnél. Nagyon sok mindenben segített nekem, és miután azt mondtam, hogy nem és végleg elköltöztem otthonról nem folytatta. Nem is beszéltünk azóta róla, viszont most válnak az Édesanyámmal és borzalmasan viselkedik Vele. El akarja tőle venni a kistesómat. Úgy érzem itt az idő elmondanom milyen ember is valójában.

A kérdés: bizonyíték nélkül mennyire hiteles a szavam? Van egy barátja, akinek ezeket annó elmondta és ismerem is. Ő lehet "szemtanú". De tettlegességig sosem fajult a fenék csapásokon kívül.



2021. nov. 25. 17:35
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
85%
Úgy úgy, ahogy az utolsó mondja! Állj ki a tesókért!
2021. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
87%

Elvileg anyudnak lesz egy ügyvédje a váláshoz. Én vele beszélnék titoktartás mellett és megkérdezném, hogy szerinte a gyerekelhelyezésre hatással lehet-e, ha ezt elmondod, látja-e értelmét.


A pasi barátjában amúgy mennyire vagy biztos, hogy melletted fog tanuskodni? Mi egyszer szívtuk meg azzal, hogy apum "elütött" egy elé kiszaladó gyereket, úgy kellett utánarohannia, hogy ne fusson el, szóval még így sem lett baja (a mai napig nem tudjuk, hogy a kocsi hozzáértért-e a gyerekhez vagy csak elesett), a mentő sem talált egy lehorzsolt térdnél többet, a rendőrség a féknyom alapján megállapította, hogy apum bőven a kötelező sebességhatáron belül ment. De aztán a kislány azt állította, hogy nem szaladt, körülnézett és várt, ahogy tanulta, úgyhogy harmadfokig kellett mennünk, mire sikerült annyit bizonyítani, hogy apum elég lassan ment ahhoz, hogy ne állja meg az egész sztori a helyét és ne vegyék el két évre a jogsiját. Szóval tanút csak akkor vigyél, ha megbízol benne, hogy az igazat fogja mondani.

2021. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmit

Az ő szava van a te szabad ellen

Nekünk úgy sem hisz senki én el mertem mondani a célozgatásokat anyámnak

Lehordott érteni kéne a viccet.-Mondta!

Sajnos a húgom sem értette a viccet ő velük élt így ő mivel nem értette a viccet töbszőr rettenetesen megverte az a brutális állat

Így ő így szegénykém tönkre ment és a mai napig a férje álltal is verve van számára ez az elfogadott hogy egy nőnek tűrnie kell

2022. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el pszichológushoz járni. Próbáltam elnyomni, de nem ment. Nem tudom, hogy ez szexuális zaklatás, egyszerűen nem akartam elhinni. Dühös vagyok. Főleg azért, mert így bántak velem.
2023. nov. 4. 11:36
 55/55 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kérdező, felléptél a gyógyulás útjára! És igen, jogos a haragod!
2023. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!