Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikezdett velem a nevelő...

Kikezdett velem a nevelő apám. 17-18 évesen és többször felajánlotta, hogy feküdjek le vele az évek során. Most 23 éves vagyok és nem akarom tovább cipelni ezt a terhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy fentebb is írtam a nevelő apám kikezdett velem. Többszőr felajánlotta, hogy majd ő elveszi a szüzességem - majd amikor elveszítettem akkor, hogy majd ő segít nekem elélvezni, mert az első a legnehezebb. Többszőr mondta, hogy milyen szép a testem, régebben rá-rá csapott a fenekemre köszönésnél. Nagyon sok mindenben segített nekem, és miután azt mondtam, hogy nem és végleg elköltöztem otthonról nem folytatta. Nem is beszéltünk azóta róla, viszont most válnak az Édesanyámmal és borzalmasan viselkedik Vele. El akarja tőle venni a kistesómat. Úgy érzem itt az idő elmondanom milyen ember is valójában.

A kérdés: bizonyíték nélkül mennyire hiteles a szavam? Van egy barátja, akinek ezeket annó elmondta és ismerem is. Ő lehet "szemtanú". De tettlegességig sosem fajult a fenék csapásokon kívül.



2021. nov. 25. 17:35
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Lehet inkább nem kellene bele szólnom a kettejük vitájába. Igazatok van, mostmár késő bármit is tenni.

Nem kerítettem neki nagy feneket, szinte már felnőtt voltam tudtam kezelni a helyzetet.

Plusz eléggé szégyelltem magam, úgy éreztem én vagyok a hibás.

2021. nov. 25. 18:22
 12/55 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy hibás! Kicsit se érezd magad hibásnak.


Mond el anyukádnak figyeljen a kicsire.


Legyél lelki támasz anyukádnak.

Ha válóper lesz akkor jó ügyvéd legyen mint olcsó.

2021. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
14%
Nem, ne mondd el. Nekem anyaként ritka xarul esne, hogy 5 évig titkoltál ilyesmit. Nagy eséllyel el sem hinném, hiszen miért nem akkor szóltál? Miért most? Csak mert válunk?
2021. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
86%
#10 Konkrétan az történt, hogy nyíltan ajánlatot tett az asszony háta mögött a lányának... undorító.
2021. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
28%

14!


Ebben egyet értünk, de tény, hogy valódi erőszak nem történt. Márpedig kb mindenki arra ugrik. Merthogy mi lesz majd a kistesoval.

2021. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
87%
#13 te milyen egoista vagy! Kérdező, ne hallgass rá, mondd el anyádnak, remélem a te anyád nem ilyen, mint a 13-as.
2021. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
73%

10, 12, 13


Ti normálisak vagytok egyébként?


Nem hinnèl neki?

Hát lehet ezért nem szólt előbb a szerencsétlen, mert az anyja is olyan mint te.


Legyen az anyja támasza

Nehogy már még ez is a kérdező problémája legyen.



Hol volt a kedves anyuka, hogy egy ilyen dolgot, viselkedést, szándékot nem vesz észre

2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
90%
Hàt èn tudom milyen az amikor ilyesmi törtènik ès nem mersz szolni először mond el anyudnak ès utànna keresètek meg azt akit emlitetèl nagyon fontos hogy ne egyedül menj ès kèrd meg hogy ìrja le amit ő tud ès irja alà utànna megkèrdezheted hogy hajlando e tanuskodni is. De csak utànna kèrdezd. Utàna meny el a rendörsègre anyudal vagy azal aki ott volt veled ès hallota az egèszet. Mond el a rendöröknek hogy mi törtènt veled ès hogy ez a fèrfi mit mondott ès most vàlik anyud ès elakarja venni a tesodat ès fèlsz hogy vele is megtörtènhet mindez vagy mèg több elèg hogy ez tèged is megvisselt nem akarod hogy a tesodnak ilyet keljen megèlnie de lenne egy kèrdèsem honnan tudod hogy a màsik illető is tudja hogy miket tett?
2021. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
25%
Egoista? Konkrétan miért is? Mert nagy eséllyel kétségbe vonnék valamit, ami állítólag 5 éve történt és sosem emlitette a gyerekem? Ebben mi az egoizmus egészen pontosan?
2021. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek aki azt javasolja hogy azonnal kellett volna szólnia, annak itt van az én példám: ugyan ez volt 13 éves koromban, elmondtam de a szüleim nem hittek nekem ezért képesek lettek volna beperelni, engem... 13(!!)évesen.. Tehát az még gyakorlatilag lehetetlen is, de ezzel fenyegetőztek... Aztán a vége az lett hogy a pasi ugye tagadta, nekem meg senki se hitt, ezért kitettek otthonról most 19 vagyok és még mindig nem élhetek otthon, a kérdésre nem tudok válaszolni, viszont figyelembe kell venni ilyenkor minden lehetőséget ami megtortenhet.. Úgyhogy kérdező, ha már így alakult, ne törd magad ezen, a pasit meg valahogy intézd el❤️❤️
2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!