Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikezdett velem a nevelő...

Kikezdett velem a nevelő apám. 17-18 évesen és többször felajánlotta, hogy feküdjek le vele az évek során. Most 23 éves vagyok és nem akarom tovább cipelni ezt a terhet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahogy fentebb is írtam a nevelő apám kikezdett velem. Többszőr felajánlotta, hogy majd ő elveszi a szüzességem - majd amikor elveszítettem akkor, hogy majd ő segít nekem elélvezni, mert az első a legnehezebb. Többszőr mondta, hogy milyen szép a testem, régebben rá-rá csapott a fenekemre köszönésnél. Nagyon sok mindenben segített nekem, és miután azt mondtam, hogy nem és végleg elköltöztem otthonról nem folytatta. Nem is beszéltünk azóta róla, viszont most válnak az Édesanyámmal és borzalmasan viselkedik Vele. El akarja tőle venni a kistesómat. Úgy érzem itt az idő elmondanom milyen ember is valójában.

A kérdés: bizonyíték nélkül mennyire hiteles a szavam? Van egy barátja, akinek ezeket annó elmondta és ismerem is. Ő lehet "szemtanú". De tettlegességig sosem fajult a fenék csapásokon kívül.



2021. nov. 25. 17:35
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%
HALLGASS!!!
2021. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
88%
Éppen elég erőszakos meg undorító hogy rámászik egy kiszolgáltatott emberre! Mennyire kell gerinctelen féregnek lenni hogy valaki ezt megtegye? De nagyon véded a disznót, látom neked belefér az ilyen viselkedés :( Ugyanez a hitvány selejt kategória lehetsz.
2021. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
7%
LÉnyeg a lényeghagyd őket békén. A gyerekét nem fogja zaklatni szinte biztos.
2021. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
92%
Mitől biztos? Sok "férfi" megteszi
2021. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan érdekelne: aki szerint ez nem nagy ügy, meg hallgasson az áldozat, maga is zaklató?
2021. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem okozott lelki sebet, akkor milyen terhet cipelsz???


Én azt nem értem, ha anyáddal jó a kapcsolat és hinne neked, miért nem szóltál neki évekig.

2021. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
5%
Azért a nevelt lánya meg a vér szerinti közt van különbség . HA más nem ösztönösen nem indul be az ember a gyerekére. Ez biológia. Nem tudom verni fogja-e. az benne van , de nem hiszem hogy szexuálisan bántalmazná.
2021. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
88%

Akkor elmondom hogy fölfogd mi történt: a kérdezőt a saját otthonában zaklatta az, akinek meg kellett volna védeni. Elvette a legelemibb biztonságot tőle, az otthon biztonságát... Amellett hogy megalázta, és fenyegetett helyzetbe hozta a kérdezőt.


" Ha más nem ösztönösen nem indul be az ember a gyerekére" Meséld ez azoknak aki a saját apjuk áldozata volt. Elég sokan vannak.

2021. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
88%
Mert dicsérni kéne hogy szexelni akart a a felesége gyerekével, akit ő mag is nevelt? Mit vársz? Az a pasi egy szemét, és sanszos hogy veszélyes a vér szerinti gyerekére is ha ennyi tartás, minimális erkölcs sincs benne.
2021. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
19%
Akkor kellett volna szólni.
2021. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!